škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2008 Clio 3 Extreme - EVlat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Melih-Ö

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu da kendi çapımda uğraştığım aracım. Değişik, farklı, abartıya kaçmadan birşey yapmaya çalıştım. Yorumlarınız için teşekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aynından bende vardı. anılarım depreşti. Zevk meselesidir tartışılmaz ama.... şahsi fikrim; kaput koruma kılıfı işlev yapmaktan uzak görünüyor. Bir de tavan üstü taşıma barları da gözümü tırmaladı.

Çevrimdışı Melih-Ö

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;410724
Güzel olmuş :ok: Maşallah

Teşekkür ederim :)

Alıntı yapılan: tabteam;410730
aynından bende vardı. anılarım depreşti. Zevk meselesidir tartışılmaz ama.... şahsi fikrim; kaput koruma kılıfı işlev yapmaktan uzak görünüyor. Bir de tavan üstü taşıma barları da gözümü tırmaladı.

Sağolun genelde beğenilmeyen 2 kısım var araçta onlarda söylediğiniz kısımlar. Benim hoşuma gidiyor o yüzden tutuyorum ilerde sökebilirim söküp takması basit şeyler çünkü :)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;410730

:+1:
Güzel araba, bahsi geçen parçalar olmasa daha da güzel olur gibi duruyor..

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
katılıyorum. tavandaki barlar sportif görünüşü olumsuz etkiliyor. kaput korumada önden uzatmalı birşey olsaydı süper olurdu. ön taraf çok açık kalmış. araba şekil yapmış. bir de ön amortisörler çok alçak tümsekten geçerken alt taraf vurmasın.

Çevrimdışı Melih-Ö

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;410794
:+1:
Güzel araba, bahsi geçen parçalar olmasa daha da güzel olur gibi duruyor..

Teşekkürler :)

Alıntı yapılan: YEKE;410829
katılıyorum. tavandaki barlar sportif görünüşü olumsuz etkiliyor. kaput korumada önden uzatmalı birşey olsaydı süper olurdu. ön taraf çok açık kalmış. araba şekil yapmış. bir de ön amortisörler çok alçak tümsekten geçerken alt taraf vurmasın.

Taban barlarının dümdüzü var. Birde onu denicem basık olduğu için araba yüksekmiş gibi duruyor. Bazen sürtüyorum altını teşekkür ederim :)

Çevrimdışı usedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah kazasız belasız kullanın inşallah.
ya ön taraf çok basık yada arka çok kalkık bi orantısızlık var gibime geldi belkide yan marşbiyerden kaynaklanıyor olabilir ama genede güzel olmuş emeğine sağlık. ;)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maaşallah.

Amg sinyali ve kaput koruma kılıfı haricinde gayet başarılı. Arka çok azıcık daha havada olabilirdi ön geçerli. Mercekli far uygulamasıda yaptırın bence :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Melih-Ö

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: usedat;411024
maşallah kazasız belasız kullanın inşallah.
ya ön taraf çok basık yada arka çok kalkık bi orantısızlık var gibime geldi belkide yan marşbiyerden kaynaklanıyor olabilir ama genede güzel olmuş emeğine sağlık. ;)

Teşekkür ederim. Önü bilerek daha fazla basık. Amg sinyalini beğenmeyen ilk kişisiniz diyebilirim canlı daha başka duruyor:)

Alıntı yapılan: gokcen59;411371
Maaşallah.

Amg sinyali ve kaput koruma kılıfı haricinde gayet başarılı. Arka çok azıcık daha havada olabilirdi ön geçerli. Mercekli far uygulamasıda yaptırın bence :)

Mercekli farı yapmadığıma öyle pişmanım ki o kadar farın içini açtım ettim. Ah ah :) Çok teşekkür ederim yorumunuz için :)

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Melih reyiz hoşgeldin :)
evlata maşallah.Her şekilde noktayı koyuyorsun.jazz-bilo-evlat.
Yükselttin sanırım.Realde çekilen fotolarıda koy :)

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı KAYAM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Melih-Ö

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler. Aracı kaldırmadım hiç hala aynı basiklikta. Hoşbulduk:)