škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yapılacak çok şey var :)

Ziyaretçi · 52 · 17036

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Hakan ,

205/55/r16 olaydıda gel takas yapalım diyecektim senin GF Efficient Grip ile benim ContiPremium2 leri... Conti'leri hiç sevmiyorum... Öyleki, forumpeugeot.com(kardeş forumumuz =) ) yine contilerden şikayetçiler... Hem gürültülü hemde dendiği kadar premium değil maalesef oldukça sertler...

Velhasıl Hayırlı olsun GÜLE GÜLE GÜZEL günlerde kullan...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Premiumlar hakkaten rezalet canım :D

EcoContact 3'ler harikadır ;)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakan vallaben conti den goodyear a geçince şahinden mercedese geçmiş gibi oldum toledoda seat  stesndede conti kullanıpta uzun kmler tutunması sorunsuz diyen adamda görmedim daha burada bi seni gördüm :)

fiestamın üzerinde gelen 96 üretimi gt2 leri 2004 te yaklaşk 90 bn kmde çıkardm ömür konusunda good year a güvenirim.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan konforun tadını çıkar, stepneyi de arabada tut. Patlayacaksa patlar zaten, ama en azından kapı gibi kağıdın var artık.:)
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yav konfor 10 numara hakkaten, teker dönerken ötmüyor, ilk takıldığında çok garipsedimdi :lol: :lol:

Bugün şöle demin yine biraz denedim, 160-170 km/s gibi tatlı sert şerit değişimleri yaptım, basıyo yere sorunu yokta, tam aracı doğrulturken sanki arka taraf biraz bana yaklaşıyor gibi.

EcoContact 3'lerimde at gibi giderdi.

Bu arada Continental konusundaki şikayetlerden çok önceden haberim var özellikle Premium Contactların ne kadar rezil bi lastik olduğunu biliyorum ama burda marka olarak tepeden bakmamalı, markanın modeli ve ebat olarak bakmalı.

185-60-14 ölçüde EcoContact 3 modeli hakkaten efsanedir. ;)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hakana hoşgeldin diyene kadar fabitoyu derlemiş toplamış bile.Hakancım vatana hoşgeldin, ayrıcada hayırlı olsun ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;142287
Yav konfor 10 numara hakkaten, teker dönerken ötmüyor, ilk takıldığında çok garipsedimdi :lol: :lol:

Bugün şöle demin yine biraz denedim, 160-170 km/s gibi tatlı sert şerit değişimleri yaptım, basıyo yere sorunu yokta, tam aracı doğrulturken sanki arka taraf biraz bana yaklaşıyor gibi.

EcoContact 3'lerimde at gibi giderdi.

Bu arada Continental konusundaki şikayetlerden çok önceden haberim var özellikle Premium Contactların ne kadar rezil bi lastik olduğunu biliyorum ama burda marka olarak tepeden bakmamalı, markanın modeli ve ebat olarak bakmalı.

185-60-14 ölçüde EcoContact 3 modeli hakkaten efsanedir. ;)

Yok, yol tutuşta çok da bir şey beklemeyecez zaten. Dediğim gibi, yol tutuşuyla iddialı bir lastik değil. Asıl işi düşük tüketim.

Premium Contact konusuna şüpheyle yaklaşıyorum. Zaten elimizde yeterince örnek de yok. Gökhan Abi dışında tutunma konusunda net bir eleştiri görmedim. Sesdi bilmem neydi lastiğin ikincil özellikleri. Zaten test sonuçları da kanıtlıyor, sessiz bir lastik değil ve açık bir şekilde sürtünmesi yüksek.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]