škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 TSI Fabia Monte Carlo SATILDI (06 GUD16)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selam dostlar,

Forumda da bircok inceleme paylastigim 06 GUD 16 1.2 TSI Fabia Monte Carlomu satiliga cikarttim. Ankara grubundan dostlar gormustu bulusmada, hanima aldigim Dsg Ibiza dolayisiyla arac fazlaligindan satiliktir.  Ilgilenenlere duyurulur.

Türkiye'de TEK -2011 Fabia MONTE CARLO-1.2 TSİ 105 hp 175 NmTork
İlan No: 220405890
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-turkiye-de-tek-2011-fabia-monte-carlo-1.2-tsi-105-hp-175-nmtork-220405890/detay

Çevrimdışı alfa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
daha önce yazmışsanız kaçırmış olabilirim ama merak ettiğim için soruyorum. bahsettiğiniz hız sabitleyici ile fonksiyonel direksiyon arasındaki uyum sorununu çözebildiniz mi?

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alfa;523113
daha önce yazmışsanız kaçırmış olabilirim ama merak ettiğim için soruyorum. bahsettiğiniz hız sabitleyici ile fonksiyonel direksiyon arasındaki uyum sorununu çözebildiniz mi?

Maalsef o konuyu çözmeye fırsat kalmadan arabamı satmak zorunda kaldım. Fakat yurtdışı forumlardan da okuduğum kadarıyla üst model konfor ünitesiyle sorun çözülüyormuş.

Kısmet yeni sahibine artık :D

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;521976
Selam dostlar,

Forumda da bircok inceleme paylastigim 06 GUD 16 1.2 TSI Fabia Monte Carlomu satiliga cikarttim. Ankara grubundan dostlar gormustu bulusmada, hanima aldigim Dsg Ibiza dolayisiyla arac fazlaligindan satiliktir.  Ilgilenenlere duyurulur.

Türkiye'de TEK -2011 Fabia MONTE CARLO-1.2 TSİ 105 hp 175 NmTork
İlan No: 220405890
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-turkiye-de-tek-2011-fabia-monte-carlo-1.2-tsi-105-hp-175-nmtork-220405890/detay

Selam dostlar, aracıma ilginiz için teşekkür ederim. Pazartesi günü itibariyle aracımın satışını gerçekleştirdim. Alan Ahmet Beye iyi günlerde kazasız-belasız kullanmasını dilerim... 06 GUD 16 plakası değişmeyecek, yollarda rastlayabilirsiniz :D

Görüşmek üzere... Saygılar & Selamlar

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun da, bizim mesajlar nereye gitti??
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;523593
Hayırlı olsun da, bizim mesajlar nereye gitti??

Bir üye biraz karıştırdıydı abi ortalığı bizde abimizin konu dağılmasın diye biraz temizledik