škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 süper B bazı sorular

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ottomans05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba
2017-2018 çıkışlı 1.6 TDI DSG STAYLE
Marka araç İle aranıza yeni katıldım birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim .
1- bolero ekranda geri vites seçeneği  aşağı alınmasını işaretledim . Bir süre bu özellik aktif olmadı ayna ayarı İle ilgili mi bilmiyorum bu gün kendime göre aynayı ayarlayınca geri viteste aşağı değil iç kısma doğru doğrusal hareket ile parka yardımcı oldu. Bunu nasıl düzenleyebilirim
2- farklı sürüş modları ve kişiselleştirme mevcut ben ve eşim kullanmaktayız ayarları kişisel menüden ilk çalışınca değiştirsek koltuk ayarı ve ayna ayarı bize göre değişim gösterir mi nasıl düzenleyebiliriz.
3-aracın yedek anahtarları mevcut değil kasko mevcut aracın yedek anahtarları çalınma durumunda talep ediliyormuş . Bu anahtarların orjinal olma zorunluluğu var mı . Elimde 1 adet orjinal anahtar var diğer yedek malesef yok. Nasıl bir yol izleyebiliriz .
4-bolero ekran İçin geri vites kamerası veya video oynatma özelliği açılıyor mu araç 2017 model 18 çıkışlı
Şimdiden teşekkür ederim .

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Merhaba

Farklı sürüş modları ve kişiselleştirme hangi anahtarla açıldığına göre ayarlanıyor, tek anahtarınız varsa olmaz diye biliyorum. Yedek anahtar yaptırıp kodlanmalı

Geri vitesle ilgili işler kodlama istiyor sanırım, bu işleri yapan bir yerde hallolur sanırım

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlısı olsun, güle güle kazasız belasız kullanın inşallah.
1- Öncelikle Bolero ekranından ayarlar kısmında / ayna ve silecekler / “geri viteste sağ aynayı indir” seçeneğini işaretleyin/ tikleyin.
Yarım kontak açın, geri vitese takın, ayna ayar tuşu R pozisyonunda olmalı ve sonrasında da o pozisyonda kalmalıdır.
Sağ aynayı kaldırımı gösterecek şekilde kendinize uygun ayarlayın, kontağı kapatıp tekrar açın.
Ayna ayar tuşu R de olduğu sürece sağ ayna geri viteslerde kaldırımı gösterecektir.
2- Kişisel ayar atama işlemi anahtarlara göre yapılmaktadır. Araç hangi anahtar ile açıldı ise o anahtar sahibinin ayarlarını getirir yada sonrasında ekrandan istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz. Bu özellik kapalı ise Vag Com ile açtırmalısınız. Sonrası gelecektir.
3- Yedek anahtarı ehil/ kaliteli bir anahtarcıda kopyalatmanız daha az maliyetli ve daha az uraştırıcı olacaktır. Bu şekilde yapabilirsiniz. Vakit kaybetmeden yapın derim. Tek anahtar arıza, kaybolma vb de sorun yaşarsınız.
4- Ekran kamera destekli. Servisten, internetten yada Vag Com işi yapanlardan orjinal kamera alıp taktırabilirsiniz.