škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1028414

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Özgür Şahin;580254
gearbest yaz fırsatları ibaresini görünce ahanda otel indirimi var algım oluştu :) ama gelin görün ki jeton düştü çok hızlıca :) tatile gitme halim gelmiş anlaşılan

Ohooo abi hic mi bakmiyosun :) okyanus otesinden sponsor yapti forum :)

Bayram tatiline az kaldi az

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=23]turker[/MENTION] [MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] bu Karabük'te isinu hakkıyla yapan kredi kartı geçerli olan düzgün bi lastikci varmı acaba :)

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bayramda nerelerdesiniz,benim pilim bitti foruma girecek takatim bile kalmadı.Bayramda yaylaya kaçacağım .
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;581895
Arkadaşlar bayramda nerelerdesiniz,benim pilim bitti foruma girecek takatim bile kalmadı.Bayramda yaylaya kaçacağım .

millet tatilde muğlaya kaçar
muğladaki adam da böyle yaylaya kaçar işte.

valla bu sene kemiklerim daha yeni ısınmaya başladı. gocuğu geçen hafta çıkardık biz.  sıcağa gideceğiz artık.

o değil de bugün çift kırmızı tdi polo gördüm, güzel akıyordu alet. kaç beygir ki bunlar?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;581898
..

o değil de bugün çift kırmızı tdi polo gördüm, güzel akıyordu alet. kaç beygir ki bunlar?

1.4 ise 80hp.Gereğinden fazla iyi gidiyorsa yazılım falan olabilir.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bal köpüğü rengi bir sedan. burda paylaştım mı bilmiyorum, ilk kez gördüm

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: 06lkn66;580594
[MENTION=23]turker[/MENTION] [MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] bu Karabük'te isinu hakkıyla yapan kredi kartı geçerli olan düzgün bi lastikci varmı acaba :)

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer mesaji kacirmisim kusura bakma. Halletmissindir herhalde...

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;582933
Ömer mesaji kacirmisim kusura bakma. Halletmissindir herhalde...
Hallettim hocam estagfurullah ne olacak sanki

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı aaktas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ötv indirimiyle araç almayı düşünüyorum aranızda ötv indirimiyle araç alan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi

prosedürler nelerdir
hangi bayiden aldığı
opsiyon ekletip ekletmediği vs

teşekkür ederim

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun kardesime araba kullanmayi ogrettim.Debriyajin ne ise yaradigini nasil calistigini nasil kavradigini anlattim once.Debriyajin ne oldugunu anlayinca kalkislarda hic stop ettirmeden en az 10 kere durup kalkti.Bu kadar cabuk ogrenecegini tahmin etmiyordum.

Neyse bir ara arkadan kamyon geliyordu telas yapti.Ben de korkusunu yensin korkmasin telas yapmamayi ogrensin diye gaza bas dedim. 2.viteste 2200 devir civari simdi vitesi 3'e tak dedim. O anda debriyaja basmadan bosa aldi sonra debriyaja basti 3 e takti.Tabi ben şok.Debriyaja basmadan nasil bosa aldi vitesi.
Benim baski balata yolcu mu yoksa?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;584326
Bugun kardesime araba kullanmayi ogrettim.Debriyajin ne ise yaradigini nasil calistigini nasil kavradigini anlattim once.Debriyajin ne oldugunu anlayinca kalkislarda hic stop ettirmeden en az 10 kere durup kalkti.Bu kadar cabuk ogrenecegini tahmin etmiyordum.

Neyse bir ara arkadan kamyon geliyordu telas yapti.Ben de korkusunu yensin korkmasin telas yapmamayi ogrensin diye gaza bas dedim. 2.viteste 2200 devir civari simdi vitesi 3'e tak dedim. O anda debriyaja basmadan bosa aldi sonra debriyaja basti 3 e takti.Tabi ben şok.Debriyaja basmadan nasil bosa aldi vitesi.
Benim baski balata yolcu mu yoksa?

Debriyaja basmadan boşa atılabiliyor; Ancak vitesi takmak için uygun devrin yakalanması gerekiyor. Acemi şansı denk getirmiş olabilir. Sen de deneme yap bence. Her seferinde rahatça boşa çıkıp vitese geçebiliyorsa debriyaj gidici olabilir.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Debriyajla alakasi yok. Cikar hic de bisey olmaz. Hele aragazini iyi verirsen cup diye oturur da ;)

Gaza yuklen ayagini gazdan cek o sirada vitesi yerinden cikmaya zorla. Cup diye cikar. Hizina takacagin vitese gore dogru devri tutturabilirsen cup diye de gecer baska vitese

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=7640]Esariipek[/MENTION] benim fluencede kalkış dışında pek debriyaj kullanmaz mesela :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıkıntı yok o zaman balata da.
 Vitesi debriyaja basmadan bosa aldi.Debriyaja basip 3'e takmisti.Yani vitese gecirirken debriyaja basti.
elegance=ugurcnplt