škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb 1.4 TSI ACT Yakıt Tüketimi

kolgezer · 217 · 91178

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de dün İstanbul Antalya yaptım, Kütahya Afyon arası gece olduğu için 150 den aşağı düşmedim , diğer kesimlerde de ekseriyetle acc ile 130 geldim. Toplam 700 km gibi oldu, menzil 520 gösteriyor. Aracım 2500 km'de. Yakıtından ve sessizliğinden inanılmaz memnunum. Daha önceki iki depoda da şehir içi İstanbul dur kalk trafik ve tem akıcı trafik karışık kullanımda yakıtım 7.1 ltr olmuştu. Shell Fuelsave benzin kullanıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Nipplee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bahsettiğiniz arac Superbın en bosu olan 125 hp olan arac dımı?
Memnunmusunuz bılgı alabılırmıyım nasıl bır aracdır her anlamda?

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 125 hp active donanimli aracimdan memnunum. Bolero ekran, bluetooth ve dijital klima ile almistim, keske olsaydi dedigim hiz sabitleme var ama siparisle beklemek istemedigim icin bu sekilde almak zorunda kaldim.
Memnuniyet bence Aractan ne beklediginize bagli. Yilda 12-15bin km yaptigim ve max 5 yilda araci degistirdigim icin dizele ihtiyac duymadim. butcem prestij donanimi alabilecek durumda olmasina ragmen cokcok nadir kullanacagim ve benim icin elzem olmayan bircok ozellige gereginden fazla para vermemek icin active paketi tercih ettim. Aslinda piyasadaki en ucuz ve F/P acisindan en makul D segment araci tercih etmis oldum.
Benim icin simdilik yakit cok sorun olmuyor ama ilerde olursa motor koduna uygun prins lpg kiti varmis 5000₺. Taktirir gecerim.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara- antalya arası tıkabasa dolu bagaj 2 yetişkin 2 çocukla son yakıt değerlerim.
Araç 1.4 tsi act dsg.
yükle resim

Bu da antalya- ankara arası değerlerim.

resim gönder

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu değerleri cc kullanarak mı yoksa pedalla mı yaptınız ?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;592769
Bu değerleri cc kullanarak mı yoksa pedalla mı yaptınız ?

Pedalla.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel değerler ...

Çeşme otobanı 2 kişi, yaklaşık 65 km mesafe 110 km/h sabitlenmiş  + 6 km mesafe şehir içi kullanım değerleri :

araç 2000 km'de idi

1.4 act dsg
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2016, 02:06:42 Gönderen: mojaverock »

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı chnrsnbrt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende bu hafta 1.4 tsi act style paket 8 ınch ekranlı beyaz superbimi aldım ve kullanmaya başladım araç şimdilik inanılmaz derece konforlu belkide ilk d segmenti aracım olmasından mutevellit

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok diğer bir çok d sınıfı araçtan konforlu ondan dolayı. güle güle kullanın.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.4 act dsg

« Son Düzenleme: 24 Ekim 2016, 20:02:40 Gönderen: mojaverock »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sabah 2km ötedeki pazara gittim. kontağı kapattım 12.6 lt :) kısa mesafe soğuk motor. görebileceğimiz en kötü değer :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;594189
Bu sabah 2km ötedeki pazara gittim. kontağı kapattım 12.6 lt :) kısa mesafe soğuk motor. görebileceğimiz en kötü değer :)

Kullanım kılavuzunda 5 km altı için çalıştırma efektif olmaz gibi bir şey yazıyor zaten.

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim araç 7000 km oldu, yakıt 5 binden sonra biraz azaldı gibi gedi bana. Şu an uzun süreli ortalamam 6,5 ltr. (5 binden önce 7,2 falandı) TSI DSG, öyle ekonomik kullanmaya falan da bakmıyorum. İstanbuldayım yeri geliyor çok sıkışık köprü trafiği de oluyor, yeri geliyor Ankara'ya gidiyorum.

Çevrimdışı İlhaneren91

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öncelikle merhabalar,benim aracım şuan 4600 km de ve uzun süreli yakıt olarak, 442 km 15 km/h 12.2 l/100km olarak gösteriyor.sizce bu değer normalmi ? Ciddi anlamda çok yakıyor,benzin deposunu yarıya kadar doldurduğumda kısa mesafeli 15 km sonra neredeyse 2 çizgi düşüyor gösterge.aracı 0 aldım bu arada.bilgilendirme amaçlı yardımcı olursanız çok sevinirim,teşekkürler..aracım 1.4 tsi 150 ps dsg