škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hayalet Gösterge (Dijital Gösterge) Paneli Düşünceleri

sudege · 20 · 14447

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.uzun süredir ,dijital gösterge aklıma takılıyor.yaptırmak istiyorum ama maliyetler baya yüksek görünüyor.aracı değiştirsem araç fiyatları ona keza 270-280 bin.değmez diye düşünüyorum.Eski aracıma küçük dokunuşlar yaparak,aracımı daha da sever hale gelenlerdenim .Fakat dijitalin en son sanırım fiyatı 7 binlerdeydi.bu iş ile ilgili fiyat alan ,yaptıran veya konuya hakim olanların bilgisini ve paylaşimlarını alabilirsek daha iyi olur.uygun yaptırabileceğimiz yerleri bilenlerin paylaşımı.vs.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Muhsin Abi, yanlış hatırlamıyorsam aracında columbus navigasyon vardı senin eğer öyleyse yaptırmanı tavsiye ederim. Aksi koşulda hayalet göstergenin çok bir avantajı olmuyor sadece aracı daha güncel gösteriyor diye düşünüyorum

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şu ana kadar octavia ve  kodiaq lara taktiranlar var ama superb henuz ulasamadim.superb icin konyavagcom vs leri aradim stoklara henuz girmedi diyorlar.

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski Columbus'a ait harita görüntüsünü aktarması mümkün olmadığından bu fonksiyon isteniyorsa yeni Columbus'a geçmesi gerektiğine dair bir youtube paylaşımı hatırlıyorum. Ama diğer fonksiyonları tamamen kullanılıyor olmalı.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman bu sevdadan vazgecmemiz gerekir.yeni columbus a da gecmek gerekirse ...oy oy maliyet shaibinde com da 9200 gibi rakam gormustum.o zaman 15 bine gel8r arabayi degistiririz obzaman

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;652639
O zaman bu sevdadan vazgecmemiz gerekir.yeni columbus a da gecmek gerekirse ...oy oy maliyet shaibinde com da 9200 gibi rakam gormustum.o zaman 15 bine gel8r arabayi degistiririz obzaman

hocam columbus üniteyi değiştirmeye gerek yok eski ünitelerle de kullanabiliyorsunuz haritayı. Burada temel masraf yeni gösterge ünitesi

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vag store ve konyavagcom ile görüstum mib 2 ile hayalet ekran yansima yapmiyormuş .bu nedenle columbusta mib2.5 olmasi gerekiyormuş.bu baya 16 veya 17 maliyet demek .cok fazla.

Çevrimdışı MRuncle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemoandcemo;651847
Muhsin Abi, yanlış hatırlamıyorsam aracında columbus navigasyon vardı senin eğer öyleyse yaptırmanı tavsiye ederim. Aksi koşulda hayalet göstergenin çok bir avantajı olmuyor sadece aracı daha güncel gösteriyor diye düşünüyorum
Hocam var belki biliyorsunuzdur istagramda 2.0tsi bir superb var o yaptırdı ender de harıta da var diye biliyorum

https://instagram.com/huseyin_alp?igshid=1jz7veosyh2n6

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı quarisma

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[emoji91][emoji91][emoji91]

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sonunda hayalet ekranimiza kavustuk bugun .bakalim taktirabilecekmiyiz.yarin bir kac yer var bakicaz.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;658686
Sonunda hayalet ekranimiza kavustuk bugun .bakalim taktirabilecekmiyiz.yarin bir kac yer var bakicaz.

Hayırlısı olsun. Çok güzel bir hava katıyor araca. Ben de geçen hafta taktırdım. Montajı çok basit, siz bile yaparsınız. Aktivasyon için de bir vagcom cu bularak halletirebilirsiniz.
Destek olması adına vag_retrofit_tr instagram adresine danışabilirsiniz.

Çevrimdışı daredevil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba elimde hayalet ekran bulunmaktadir.Aracim için aldım fakst olmadığı için satıyorum 2015-2019 arası araçlar için uyumludur.fiyatina 6 bin tl istiyorum düşünen varsa yardımcı olurum.

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ekstra optik kablo baglaman gerekiyor unite ile gosterge paneli arasinda ancak o zaman haritayi ekrana yansitabilirsin ki zaten Virtual Cokpitin zevki ciksin. Amundsen cihazlarda ya gostergede ya da ekranda haritayi alabiliyorsun eger colombus var ise ikisinde de ayni anda calisiyor.
Tabi MIB 2 de bu fonksiyon malesef yok sadece MIB 2.5 ta var.
Resimdeki en sag alt kosede bulunan sari soketin yerine takiliyor dedigim kablo.

Alıntı yapılan: rumiexile;652393
Eski Columbus'a ait harita görüntüsünü aktarması mümkün olmadığından bu fonksiyon isteniyorsa yeni Columbus'a geçmesi gerektiğine dair bir youtube paylaşımı hatırlıyorum. Ama diğer fonksiyonları tamamen kullanılıyor olmalı.
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2020, 10:08:35 Gönderen: zapachit »

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet islem tamamlandi.bira resimler iyi cikmadi.tekrar iyi cekimler yuklenye caliscam

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle