škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni araç aldım yardımcı olur musunuz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1. Araç 2015 süperb 3 bu araçlarda front asist standartmış ama benim aracımdan söküp almışlar yeri var ama içinde sensörün çalındığını öğrendim servisten. Ben aracı yeni aldım ama kaskodan çalındı beyanında bulunup yenisinş talep edebilir miyim. Ne zaman çalındığını bilmiyorum.

2. Araç prestige anahtarsız giriş var ama ben arabadan uzaklaşınca araba otomatik kapıları kilitlemiyor bunın bir ayarı var mı ille kumandadan veya kapıya basmak mı gerekiyor kilitlemek için.

3.Hafızalı koltuklarlar var bunu eşim ve ben hafızalı olarak iki şekilde kullanmak istiyoruz. pozisyonlarımızı nasıl kaydedeceğiz?

4. Bir de araçta rölantide net hissedilen vınlama sesi var. serbest sürüş modunda ve araç otomatik istop ettiğinde ses gelmiyor bazen de kendi kendine kısa süre ile gidip tekrar geliyor. Servis danışmanı bu sese vakum motoru sesi dedi ve normal dedi.
5. aracıın iki farı da buhar yapmış buna da normal çok fazla sıcak soğuk oluyor dedi.
Sorularıma cevap vermeniz dileğiyle teşekkürler.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence servise gidip şasi numarasından kontrol ettirin hocam eğer çalındıysa kaskodan beyanla yeniletebilirsiniz

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kontrol ettirdim kesin olarak standart donanım ama kaskodan yenilendiğinde hasar kaydı düşmez mi? Bu da aracı zor satmam anlamına gelir daha yeni aldım.

diğer sorularıma cevap yok mu? Octavi tarafı çok daha iyiydi ya nerede süperbciler

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araçlarimizda front asist standart degil opsiyon onceden bar olup olmadigini  saseden ogrenebilirsiniz veya direksiyondaki tusa basincada cikabilir sonucta yazilimi degistireceklerini dusunmuyorum. Bizim araclarimizdaki anahtwrsiz giris cikista malesef uzaklasinca kitlemiyoe elinizi kapi kolunun disina temas ettirmeniz lazim. Bolero ekranda surucu atayabiliyorsunuz fakat 2015 lerde bu ozellik varmiydi tam emin degilim. Far bugu olayi malesef bendede var kullanim klavuzunda normal oldugu yaziyor.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;645840
Araçlarimizda front asist standart degil opsiyon onceden bar olup olmadigini  saseden ogrenebilirsiniz veya direksiyondaki tusa basincada cikabilir sonucta yazilimi degistireceklerini dusunmuyorum. Bizim araclarimizdaki anahtwrsiz giris cikista malesef uzaklasinca kitlemiyoe elinizi kapi kolunun disina temas ettirmeniz lazim. Bolero ekranda surucu atayabiliyorsunuz fakat 2015 lerde bu ozellik varmiydi tam emin degilim. Far bugu olayi malesef bendede var kullanim klavuzunda normal oldugu yaziyor.

hocam araçtan uzaklaştığınızda kitlemeyi vag com ile açtırabilirsiniz