škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım ücretleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
60000 km bakımında tam olarak ne işlem yapılıyor? Klasik hava mazot yağ filtreleri, yağ harici işlem var mı?

Çevrimdışı Dadashh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selam. Bugün 2015 model superb 1.4 tsi dsg aracımın 45.000 bakımını 900 tl ye yaptırdım. Erzurum skoda servisinde. Birde şöyle bi durum var. Bizim araçlarda iyi niyet garantisi 5 yıl mış ( diyorlardı inanmıyordum bizzat yetkili şahısdan öğrendim). Seneye dag arıza vermezse bu zamanlar sat arabayı dedi adam bana. Mekatironiği değişmiş arabadan korkma ama hiç mekatronik hatası vermemiş dsg illa bırakır dedi yolda. 5 yılı geçtiği içinde servisde yaptırırsan 7-8 bin çıkar senden dedi.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dadashh;650492
Seneye dag arıza vermezse bu zamanlar sat arabayı dedi adam bana. Mekatironiği değişmiş arabadan korkma ama hiç mekatronik hatası vermemiş dsg illa bırakır dedi yolda. 5 yılı geçtiği içinde servisde yaptırırsan 7-8 bin çıkar senden dedi.

Audi A6'lar, VW Passat'lar var eski nesil DSG olup 300-400 bin km gitmiş ve mekatroniği değişmemiş. Saçma bir argüman.

Çevrimdışı selcukakyol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlara Ankara da ki üç yetkili servis resmen sözleşmiş gibi fiyat veriyor.2018 Superb 30.000 KM bakıma hepsi 1510 lira fiyat verdi.İstanbul da fiyatlar daha ucuz Ankara ki yetkili servisler resmen saçmalıyor.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
üç gün önce 5 30 5 lt castrol edge yağ,mazot-hava-yağ ve polen filtre değişimi ustalık dahil 650 tl yaptırdım.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanayide WV orjinal sarf malzemesi (hava, yağ ve yakıt filtreleri) 220TL, Castrol yağ ve işçilik 450 TL. Temmuz 2019 fiyatları.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
60bin bakımı için aldığım fiyat 1275 lira, yetkiliye vermeyeceğim geçen yıl 870 liraya yaptıkları maşallah bu yıl uçmuş.

Çevrimdışı selcukakyol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;650691
60bin bakımı için aldığım fiyat 1275 lira, yetkiliye vermeyeceğim geçen yıl 870 liraya yaptıkları maşallah bu yıl uçmuş.

Fatih bey hemen hemen 800 ile 900 arası bir bakım ücreti vermiştim.İstanbul yetkili servisler Ankara'ya göre biraz daha vicdanlı olmalı Ankara da 1510 Lira fiyat verdiler.Yüzde yüz zam yapmışlar resmen fırsatçılık mecbur kalındığı için saçmalıyorlar.

Ankara da Yahya Usta özel servis varmış ona gideceğim.Garanti de umurumda değil.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;650690
Sanayide WV orjinal sarf malzemesi (hava, yağ ve yakıt filtreleri) 220TL, Castrol yağ ve işçilik 450 TL. Temmuz 2019 fiyatları.

castrol edge 5 lt yağ internette bile 230 tl,220 tl de filtreler yazılmış toplam 450 tl.İşçilik bedava ya geliyor :) Aynı güzelliği bizede yaparlarmı?Geleyim hem Ankarayıda gezmiş oluruz..

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=17094]selcukakyol[/MENTION] Şahsen ben vermeyi düşünmüyorum aracım 50.500 km de 49bin de şanzıman iyi niyetten yenilendi bu saatten sonra bakmam garanti falan bu parayı kolay kazanmıyor insanlar ben dahil. Yağı ve filtreleri kendim alacağım şirket aracımızı ve babamın octaviayı yıllardır verdiğimiz yakin dostumuza vereceğim.

Çevrimdışı selcukakyol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;650739
[MENTION=17094]selcukakyol[/MENTION] Şahsen ben vermeyi düşünmüyorum aracım 50.500 km de 49bin de şanzıman iyi niyetten yenilendi bu saatten sonra bakmam garanti falan bu parayı kolay kazanmıyor insanlar ben dahil. Yağı ve filtreleri kendim alacağım şirket aracımızı ve babamın octaviayı yıllardır verdiğimiz yakin dostumuza vereceğim.

Fatih Bey teşekkürler DSG ve şanzıman arıza sorunsalı sebebiyle yetkili servis ile muhatap olacağım.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;650726
castrol edge 5 lt yağ internette bile 230 tl,220 tl de filtreler yazılmış toplam 450 tl.İşçilik bedava ya geliyor :) Aynı güzelliği bizede yaparlarmı?Geleyim hem Ankarayıda gezmiş oluruz..

1 yıldır Kocaelideyim. Bu fiyat Kocaeli fiyatı. Gel aynı fiyattan yaparlar tabi ki. Başiskele sahildeki sanayi sitesinde çağ oto diye bir yer, sadece vw grubu araçlara bakıyorlar. Derli toplu bir yer. Tavsiye ederim. Ayrıca Kocaeli etrafında gezilecek çok yer var :ok:

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Salı günü yuvacık diş hastahanesine gelecem,diş problemim var.Vakit kalırsa uğrarım.Kocaeli çevresi çok güzel.Maşukiye-yuvacık barajı-sapanca-karasu....çok yerler var..Köy kahvaltı mekanları ayrı bir lezzet...

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bakım km'si geldi benim Superb'in. 15000 km, ilk bakıma gireceğim. Konya'da yaşıyorum.
İlk bakım için dikkat etmem gereken bir husus var mı?
Yetkili serviste yakın zamanda bakım yaptıran var mı, fiyatlar ne durumda acaba?

Saygılar

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhatsoylu;652812
Arkadaşlar bakım km'si geldi benim Superb'in. 15000 km, ilk bakıma gireceğim. Konya'da yaşıyorum.
İlk bakım için dikkat etmem gereken bir husus var mı?
Yetkili serviste yakın zamanda bakım yaptıran var mı, fiyatlar ne durumda acaba?

Saygılar

ilk bakım standart prosedür olduğu için öyle aman aman önemli bir şey yok hocam