škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Havalandırma

Cagri33 · 78 · 20167

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Code29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konuyla ilgili bir çözüme ulaşan oldu mu?

Çevrimdışı fth106

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;604787
Abiler babamla gittik servise bizimki kırık değilmiş içine düşen parçayı taktılar geri zaten aracı alalı biz 1 ay yeni oldu 300 km de daha araç taktılar 10 dakka da ama kırılmış veya içine düşen parçayı sizler için sordum.Kırılmış olursa veya kayıp parça komple bütün olarak geliyormuş o kısım ufak plastik kısımları ayrı olarak yokmuş söküp takmaya da 50 lira ücret aldılar o da normal bence sorunumuz çözüldü inşallah sizler de çözersiniz.Ancak kayıp ufak bi parçası varsa bile komple değişiyor.Biz değişmesi gerekecek olsa yaptırmayacaktık 600-700 lira para verirsin gene çıksa ne olacak ? İnşallah yardımcı olmuşumdur sizlere

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynısı bende de vardı arkadaşlar serviste ilk önce homurdandılar neyse sonra insaflı bi arkadaş çıktıda parçayı takıp ücret almadan hallettiler

Çevrimdışı creed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar konuyu tekrar canlandıralım herhangi bir çözüme ulaşan oldu mu?Sanırım serviste parça kırık değilse tekrardan takıyorlar.

Çevrimdışı osmntnrkl87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ne 800₺ ya ben bedava yapayım

Çevrimdışı Code29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: osmntnrkl87;612795
Ne 800₺ ya ben bedava yapayım

Nasıl sökeceğiz yardımcı olabilir misin?

Çevrimdışı sonik23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim araçtada aynı taraf çıktı kendim söküp yaptım ancak çok uğraştırıyor sabır isteyen bi uğraş... 50 tl ye yapan arkadaşlara para helal hoş olsun... isteyen olursa foto atar vede yardımcı olurum ....

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seviniriz. En azından fotolardan takip edip gözü kesen kendi yapar.
 cumartesi akşamı  işlemcisi çok ısınan (80-95 arası) laptopumun termal macununu yenilyeyim dedim. Asus k53sv serisi bir notebook. kendim başladım. bir yerde takıldım. açtım youtube videolarını izleyerek laptopu tamamen dağıttım. termal pastası kurumuş eskisini kazıdım. yenisini sürdüm. şimdi 60 derecede çalışıyor.

Çevrimdışı ZuPeRvIsOr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, pratik bir çözümü var mı bu sorunun?
demontaj için foto manuel vs.

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim aracımın da aynı sorunu oldu. Aracın bakımı vardı o gün. Bu parçada sorun olduğunu söyledim. Bakmadan bile garantiden değişiriz dediler ver değiştiler. Hiçbir ücret talep etmediler. Çok önemli değil ama style ve prestige paketin ızgara kenarları krom görünümlü ondan taktılar. Aracım active paket. Değişimi yapan yer Trabzon'daki yetkili servis.

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba aracımız 2016 model garantisi bitti bugün farkettim içi çıkmış söktüm aldım parçaları duruyor. Izgaranın nasıl söküldüğüne daire video veya foto atabilecek yada garantisi bitmiş bir araç için serviste çözüm bulabilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler

Çevrimdışı lordyarkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar herkese. Gecen yaz aynı sorunu bende yasadim. Saga sola cevirme surgusunun arkasinda ki parca havalandirma kanalina dusmustu. Kredi karti gibi sert bir plastik ile yanlardan kaldirarak sokuluyor. İlk sokme de soktugunuz siralamayi unutmayin. Bu kisim bir cok parcadan olusuyor. Her adimi fotograflarsaniz geri birlestirmede  problem yasamazsiniz. Hatta bu isin en basit kismi sokmesi. İzgaralari soktukten sonra izgaradaki aydinlatmanin baglanti kablosu var bunu hic cikarmadan izgarayi ondeki kolcagin ustune koyun. Altta havanin geldigi boru iki kisimdan olusuyor bu borular birbirine gecmeli. Tutarak cikarabiliyorsunuz. Boru kavisli olmasindan dolayi biraz zorlanabilirsiniz. Ama yapisi cok yumusak oyle kirilacak gibi degil. Bu iki kisimi sokme isini parcayi havalandirma kanalina dusurenler icin yazdim.. ama surgu yerinden cikiyorsa buyuk ihtimal parcalari havalandirma kanalina dusmustur. Ben parcalari aldiktan sonra tekrar toplayip taktim fakat iki gun sonra yine ayni sorun oldu. En son surgunun hareketli kisimlarina gelmeyecek sekilde japonla yapistirdim suan tas gibi hic skinti yok. Burada onemli olan hareketli parcalari yapistirmamaniz lazim yoksa elinizde kalir japonu sokmesi dert. Bu isin en zor kismi tekrar takarken havalandirmanin icindeki yonlendirici izgaralarin yerine takilmasi. Birini takiyorsunuz birisi cikiyor yerinden. Sabir gerektiriyor.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben de bugün farkettim bu hatayı ve geçen ay garantisi bitti aracımın. işin enteresanı aracın arkasına binipte hiç havalandırmayı kurcalayan olmadı ve araç 9000 kmde . Servisi arayıp bir soracağım ama yardımcı olacaklarını da sanmıyorum hiç

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skodanın bu duruma cevabı aşağıdaki gibi , kendilerince kronik bir problem yokmuş,

Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Talebinize istinaden ilgili duruma istinaden tarafımızca tespit edilmiştir sürekli bir arıza durumu bulunmamaktadır.
Yetkili Servislerimiz tarafından sizlere iletilen bilginin geçerli olduğunu bilgilerinize sunar,

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Son bakımda yine bu konudan bahsettim; en azından kontrol edilsin, tamir edilebilir durumda mı bakılsın diye. Bu sefer garantiden komple değiştirdiler. Bazı parçalar için garanti konusunda standart bir uygulama yok sanırım. Ya da çok ciddi bir insiyatif etkisi var :hmm:

Çevrimdışı mrbaylan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu konu patlakce servisler arasında bir iletişim problemi olduğu açık. Yarın Sakarya otokur a göstereceğim. Bakalım yaklasimlari ne olacak