škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti ilk çalıştırma ses sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kartalkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
7 gün önce yeti greenline active modelini aldım.zevkle kullanıyorum.bir sorunum var.ilk çalıştırmada trunk diye farklı bir ses geliyor.gün içindeki diğer çalıştırmalarda bu ses yok.sabahları ilk çalıştırmada yapıyor.normalmi acaba sevise gitmedim.yardımcı olurmusunuz.tecrübeli yeticiler.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çalıştırma derken biraz ayrıntılı açıklarmısın? Benim araçta ilk çalıştığında geri geri giderken böyle bir ses geliyordu (forumda konusu var) normalmiş, şidi kesildi.

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu olay normaldir ve kitapçıktada yazar. Soğuk havalarda ilk çalıştırdığınızda subaplardan gelen sestir ve o anlık bir sestir. Sıcak havalarda zaten yapmıyor.

Çevrimdışı kartalkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
doğru soğukta yapıyor.sonra gün içindeki çalışmalarda yok.yanlız sabahları ilk çalıştırmada.trunk diye hafif bir ses.kitapçıkta kaçıncı sayfada yazıyor.ilginize ve bilginize çok teşekkürler.

Çevrimdışı kartalkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
zaten bende marş dinamosundan gelebilir diye düşündüm.düzelirmi zamanla neticede sıfır araç aldık.teşekkürler

Çevrimdışı kartalkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;423768
Çalıştırma derken biraz ayrıntılı açıklarmısın? Benim araçta ilk çalıştığında geri geri giderken böyle bir ses geliyordu (forumda konusu var) normalmiş, şidi kesildi.
ilk çalıştırmada trunk diye bir defalık ses marş dinamo sesi gibi ama mzantur arkadaş normal olduğunu söyledi.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlginç bana hiç denk gelmedi. :hmm: Normalse sorun yok o zaman.
Bu arada yeni bir özellik keşfettim. Gündüz farları, kısa farlar aktif olunca sönüyor fakat sağ veya sol sinyal verildiği zaman sinyal verilen tarafın gündüz farı yanıyor.:ok: Nasıl ama?

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;423804
İlginç bana hiç denk gelmedi. :hmm: Normalse sorun yok o zaman.
Bu arada yeni bir özellik keşfettim. Gündüz farları, kısa farlar aktif olunca sönüyor fakat sağ veya sol sinyal verildiği zaman sinyal verilen tarafın gündüz farı yanıyor.:ok: Nasıl ama?

Sinyal verildiğinde yanan gündüz farı değil sis farlarıdır... Ayrıca farlar açıkken, geri vitese takınca da ön sis lambaları (2 si birden) yanıyor...