škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2009 yılı MTV 2. taksidiniz iki tane mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2009 yılı MTV 2. taksidiniz iki tane mi?

Sanırım sadece yeni alınan araçların MTV'sinde bir hata var. Resimlerden de görüleceği gibi iki tane 2009 yılı MTV 2. taksit görünüyor:

benim araç:

başka bir arkadaşın aracı (http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=669000):

bilmeyenler için:
GİB İnternet Vergi Dairesindeki Motorlu Taşıt Sorgulaması
https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Senin araçtakinde üstelik her 2 aynı taksit farklı meblağda  :)

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni araçlarda sanırım sorun... bizim 2 araçta da problem yok... tek taksit gözüküyo...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski aracıma baktım onda sorun yok
sadece sıfır araçlarda mı yoksa el değişitren araçalarda da var mı emin değilim
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

hakanerdogan

• Ziyaretçi
galeriden ilk çıkarışımda bendede bir problem olmuştu, ille olacak bir şey...

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk taksit ödenmiş, onda sorun yok (gerçi makbuzu bayii bana vermedi ama bir daha gidişimde alıcam saklayın dedim):

« Son Düzenleme: 05 Haziran 2009, 13:36:52 Gönderen: isikayhan »

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Allah, Allah. Ne biçim bir iş bu. Site aşşagıdaki gibi hata mesajı veriyor. Bence sitede bir sorun var.
Hata !!!
34BF9336 Girdiğiniz plaka formatı hatalıdır. Lütfen girdiğiniz plakayı kontrol edip tekrar deneyiniz.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de 1 tane görünüyor. Plaka hatası verdi ama tekrar denedim çalıştı.Boşluksuz olarak tekrar deneyin belki sonunda 1 karakter boşluk kalmıştır. Sitede fazla yoğunluk var herhalde.. Bunada şükretmek lazım. Zamanında vergi dairelerden bankalardan v.s. alıyorlardı verigleri sonra bilgisayarlı sisteme geçince bizim aracın (Reno 9 idi) bir taksidini eksik girmişler. Neyseki babam makbuzunu saklamış. Götürdüm düzelttiler. Şimdi bütün işlemleri netten yapıyoruz...

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;16897
Bende de 1 tane görünüyor. Plaka hatası verdi ama tekrar denedim çalıştı.Boşluksuz olarak tekrar deneyin belki sonunda 1 karakter boşluk kalmıştır. Sitede fazla yoğunluk var herhalde.. Bunada şükretmek lazım. Zamanında vergi dairelerden bankalardan v.s. alıyorlardı verigleri sonra bilgisayarlı sisteme geçince bizim aracın (Reno 9 idi) bir taksidini eksik girmişler. Neyseki babam makbuzunu saklamış. Götürdüm düzelttiler. Şimdi bütün işlemleri netten yapıyoruz...

Boşluk falan bırakmadan defalarca denedim Yine hata veriyor. Harcadılar bizim arabayı.:uhu::++::++:

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 9336;16898
Boşluk falan bırakmadan defalarca denedim Yine hata veriyor. Harcadılar bizim arabayı.:uhu::++::++:
Tarihleri, TC Kimlik numarasını kontrol et. Ne bileyim explorer'ı güncelle. Bilgisayarı kapat aç. Odadan çık geri gir. Derin bir nefes al. :hanz:
Programcılıkta olabilir böyle hatalar. Bizde kaç takla açıyoruz hatanın nereden kaynaklandığını bulmak için. :kiki:

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
harfleri küçük girince bana da aynı hata çıkıyor, büyük harfle girince açılıyor

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;16944
harfleri küçük girince bana da aynı hata çıkıyor, büyük harfle girince açılıyor
Haklıymışsın arkadaşım. Büyük harfle yazınca açıyor. Teşekkürler.

octaviaman

• Ziyaretçi
Bu memlekette herşey olabilir.Bana da hiç gitmediğim bir memleketten ceza gelmişti.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;16954
Bu memlekette herşey olabilir.Bana da hiç gitmediğim bir memleketten ceza gelmişti.

:D
 biz aracı 2005 nisanda sıfır aldık... plakayıda kullanılmamış plaka taktırdık... 2003 yılından ceza yedik... olur öle şeyler... benim güzel memleketimde...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hatırlatma iyi oldu :) Bende vergiyi ödedim internet vergi dairesinden online olarak ilk kez deniyorum :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI