škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1029319

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Detaycı;399778
Süper hızlı gönderide miydi hocam ürün?
24 saatte kargo diyordu

Alıntı yapılan: ali dayı;399779
hocam üzüldüm..geçmiş olsun
tüh..vay namussuzlar vay...belki ellerinde şu an yoktur..
tedarik eder etmez göndereceklerdir.
hemen kötümserliğe kapılmamak lazım..:)
3 ekimden bu yana günde 3 kere arıyorum,yetkili departmana ileteceğiz diyorlar ama hala kargo verildi yazıyor adres sorunundan dolayı gönderilemiyor diyor.3 6 defa adresi yazdırdım ama aynı teraneler.çok palavracılar.demediğimi bırakmadım.:ban::ban:

Alıntı yapılan: ahmedb;399783
benim bir sipariş 10 günde diğeri de 25 günde geldi..
benimki bayrama gelir mi bilmem.çok adi şerefsiz bir mağazaymış.:ban::ban:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar karayollarından KGS aldım 50 TL lik, ardından o gün kullandım geçtim. ve 2 haftalık süre içerisinde arabada durdu, geçen gün buluşmaya giderken aynı kartı okuttum BAKİYE YETERSİZ dedi, şok oldum, nedir durum ? ne yapabilirim ?
-------------------------------------------------

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: gokcen59;399862
Arkadaşlar karayollarından KGS aldım 50 TL lik, ardından o gün kullandım geçtim. ve 2 haftalık süre içerisinde arabada durdu, geçen gün buluşmaya giderken aynı kartı okuttum BAKİYE YETERSİZ dedi, şok oldum, nedir durum ? ne yapabilirim ?

Geçişlerini sorgulat, döküm iste

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ooo. Kgs Hgs oldu gibi bişeyler var ya o sebepten bir şey olmasın abi ? 50 Lirayı yüklediğin fişin duruyormu hala ? İrfan abininde dediği gibi...

Ayrıca bu piano black boyayı yapan,satan kim var ? Yaptıran,uygulayan var mı ?
Corsa D aracımın direksiyon kumandaları ve ön kokpitini boyatacağım ya da boyayacağım.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hgs dünde geçtim okumadı

arıyorm sorun yok diyolar

ama o kadar bekleyen arabanın içinden geçip kaçak uyarısı yemek utandırıcı olmaya başladı

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;399776
Arkadaşlar hepsiburada.com dan samsung galax telefon siparişi verdim 3.ekimde verdim hala sipariş ist.da kargoda.6 defa aradım hemen ilgileniyoruz dediler ama sonuç nafile.şiaketvar.com a yazdım oraya da ilgileneceklerine dair mesaj göndermişler.yine yok.Arkadaşlar bu mağazadan alışveriş yapmayın ben bıktım.Siz bişey almayın.

hocam ne oldu proplem çözüldümü..

ben fotoğraf makinelerine bakıyordum..
hepsiburada.com amma da indirimli satıyor..
piyasadan %30-40-50 kesin daha ucuz..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;399882
Geçişlerini sorgulat, döküm iste
Nerde yapabilirim o işi abi ? fişim yanımda yok.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: gokcen59;400125
Nerde yapabilirim o işi abi ? fişim yanımda yok.

PTT'ye git, HGS numaranla soruştur ne keisilmiş diye

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hepsiburada işi acayip şekilde cıvıttı artık. Geçenlerde bir ürün hakkında soru sordum cevaplamadılar ardından neden cevap vermediklerini sorduğumda gelen cevap keşke bu soruyu da cevapsız bıraksalardı dedirtti.
Soru ve cevap arasındaki ilişkiyi çözebilen olursa beni de bilgilendirsin :D

Soru: Dün sabah saatlerinde ürün bilgisi almak için sorduğum soruya 24 saat geçmesine rağmen hala cevap alamadım. Sipariş vermem lazım ama hala beklemekteyim. 27.09.2012 08:27:31

Cevap: 51640860 nolu siparişiniz çıkışa hazır durumda olup fatura çıkış sıralamasına göre en kısa sürede paketlenerek kargoya verilecektir.
Saygılarımla.

28.09.2012 17:32:01

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;400202
...Soru: Dün sabah saatlerinde ürün bilgisi almak için sorduğum soruya 24 saat geçmesine rağmen hala cevap alamadım. Sipariş vermem lazım ama hala beklemekteyim. 27.09.2012 08:27:31

Cevap: 51640860 nolu siparişiniz çıkışa hazır durumda olup fatura çıkış sıralamasına göre en kısa sürede paketlenerek kargoya verilecektir.
Saygılarımla.

28.09.2012 17:32:01
Hızlı çalışıyorlar işte!:rm: Sen cevabı alamadan daha onlar paketi kargoya vermek üzereler bile!:kiki:

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilgi almak için sorduğum sorunun cevabı hala gelmedi :D

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali dayı;400094
hocam ne oldu proplem çözüldümü..
ben fotoğraf makinelerine bakıyordum..
hepsiburada.com amma da indirimli satıyor..
piyasadan %30-40-50 kesin daha ucuz..
dünden bu yana 5 defa aradım hep şöyle diyorlar"söylediklerinizi ve memnuniyetsizliğinizi ve durumun aciliyetini yetkili departmana ileteceğiz"diyorlar.Hatta ben bugün akşam üzeri son aradığım kişinin yüzüne bu tekrarı aynen söyledim böyle diyaecektiniz değil mi dedim evet dedi eleman.ya dedim ben o kadar erdim ki:kiki: sayenizde
kalbinizden geçenleri dahi okuma melekem gelişti dedim.yine utanmadan aynı şeyleri tekrarladı.yani gelişme yok.
yurtiçi kargoyu aradım telesekreter çıktı beni hemen tanıdı ve tc kimlik nomu tuşlamamı istedi benim soyadımı kodladı ve kargonun gönderi aşamasında olduğunu söyledi.
öğleyin aradığımda bayan çıktı ve aynı şeyleri tekrarlamaya başlayınca dedim ki siz ne kadar adi,şerefsiz,müşteriye karşı saygısız vede ahlaksızsınız bu terbiyesizliği kimden öğrendiniz dedim vede telefonu yüzlerine kapattım.Telefon gelmeden ben manisa psikiyatr polikılınığine yatırırlarsa hanım alır artık kargoyu.Bunlar gerçekten çok terbiyesizler.bu arada şiakayetvar.com a yazıyorum anında cevaplandırıyorlar hemen sorunun çözümleneceğini söylüyorlar.
Bunlar iyice paraya doymuşlar müşteriye saygı kalmamış arkadaşlar.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ