škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon Yansıtma Cihazı Head Up Display

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozc_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhabalar, bugün octavia a7 1.6. tdi alarak aranıza katıldım. Head up display denen bir yansıtma ürünü var, internette ürünü buldum, ancak tereddütte kaldım. Daha önce kullanan var mıdır bu ürünü tavsiye eder misiniz ? Videoda baya iyi gösteriyor satıcı da garanti falan vermiş, araca güzel bir hava katar diye düşünüyorum. Ürün linki bu ama bir sürü çeşidi var, hangisi almak lazım ? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-5.5-inch-hud-navigasyon-yansitma-cihazi-head-up-display-obd2-546429253/detay

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hic bir ise yaramaz bes para etmez bi cihaz. Tavsiye etmem. Goruntu kirliliginden ve para tuzagindan baska bir sey degil. Ayrica saticinin durust olmadigini dusunuyorum.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu cihazlar, aydınlık havada işe yaramayor. Özellikle güneşli havada hiç seçilmiyor.
Puslu havada ve gece ancak camda belirgin seçiliyor. Bu durum size yeterliyse, alın kullanın.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir BMW'de orjinalini görmüştüm, şoför taraftan konsolun üzerinden küçük bir delikten projeksiyon şeklinde cama yansıtıyordu ve görüntü camdan 1 mt kadar ileride görünüyordu. Camda yansıtıcı bir film yapıştırma, görüşü de etkileyecektir. En güzeli katlanabilir şeffaf lcd ekranların gelişmesi ve cama yapıştırılması ile olacak sanırsam.;)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar ayikmadiniz sanirim baslik sahibi yeni uye ve linkini verdigi ilan sahibi ayni kisi. Kendi reklamini yapiyor ve gidiyor. Mesajini alinti yapmayin burdaki konuyu ve uyeligini unutup gider.