škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lada Vesta

Engin E · 35 · 12679

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;520146
Sevemedim ladalari sevmiyorum sevemiyorum sovyetlerini. Bitek hatunlarini seviyorum o da 30yasini gecmemek kaydiyla gerisi tirtt

kokuyor hatunları. yıkanma alışkanlıkları bize uygun değil.

neyse konu o değil.

Şu zamana kadar gördüğüm  ladaların hemen hepsine çürüme sorunu vardı. 2010 model vegada bile vardı. Buranın iklimi gibi sıcak nemli iklime gelmiyor araçları. bu nasıl olur bilemem.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;520173

neyse konu o değil.

Şu zamana kadar gördüğüm  ladaların hemen hepsine çürüme sorunu vardı. 2010 model vegada bile vardı. Buranın iklimi gibi sıcak nemli iklime gelmiyor araçları. bu nasıl olur bilemem.

Valla abi arabalarina ne dersen de ama hatunlari konusunda cok yaniliyosun.

Bir tane bakimsizini kokanini gormedim. Erkeklerine acayip sadik oluyolar bir dediklerini iki etmiyorlar etrafinda pervane oluyolar. Evlendikten sonra kendilerini salmiyolar. Tek handikaplari genclikteki dirilikleri uzun soluklu olmuyor (bu duruma gencliklerinde beklentiyi yuksek tutmalari da olabilir tabi. Bide 40-45 yasindaki Türk hatunlari da acayip guzel oluyolar anlatamam(!)). Sabaha kadar sayabilirim sayarsam burda evli bir tane adam kalmaz; hazir da yaz gelmisken ivedilikle tam kadro antalya bulusmasi yapariz.

O yuzden tecrubelerimi aktarmayi burada kesip kendime ve genc bekar arkadaslara sakliyorum :)

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: DDŞ!;520183

Bir tane bakimsizini kokanini gormedim. Erkeklerine acayip sadik oluyolar bir dediklerini iki etmiyorlar etrafinda pervane oluyolar. Evlendikten sonra kendilerini salmiyolar. Tek handikaplari genclikteki dirilikleri uzun soluklu olmuyor (bu duruma gencliklerinde beklentiyi yuksek tutmalari da olabilir tabi. Bide 40-45 yasindaki Türk hatunlari da acayip guzel oluyolar anlatamam(!)). Sabaha kadar sayabilirim sayarsam burda evli bir tane adam kalmaz; hazir da yaz gelmisken ivedilikle tam kadro antalya bulusmasi yapariz.

O yuzden tecrubelerimi aktarmayi burada kesip kendime ve genc bekar arkadaslara sakliyorum :)

aklıma tsunami fıkrası geldi :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

neyse konu o değil.

Vaayyyy; hocam'a bak heleeee...... ne zaman kokladın da bi de kötülüyosun güzelim bibloları???

Çürüme falan olmaz onlarda, zaten nemli, sıcak iklimleri severler... (bkz. Antalya, güney sahilleri.):)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;520183

Reyiz yardırmış:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buraları tehlikeli olmaya başladı ben kaçayım:aman:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;520208
Vaayyyy; hocam'a bak heleeee...... ne zaman kokladın da bi de kötülüyosun güzelim bibloları???

Çürüme falan olmaz onlarda, zaten nemli, sıcak iklimleri severler... (bkz. Antalya, güney sahilleri.):)
Eyvah! Engin su kaynattı!:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;520089
Bu ferrari FF mi kine?

Cıh, Lamborghini Veneno bu:D

FF bu :cool::cool::cool::skn::adm:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
FF başka bir şey yav:spr:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;520284
Cıh, Lamborghini Veneno bu:D

FF bu :cool::cool::cool::skn::adm:

Tasarımı BMW 1 serisinden mi çalmışlar?:hih:
Ciğer nan bu!:kiki:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;520308
Tasarımı BMW 1 serisinden mi çalmışlar?:hih:
Ciğer nan bu!:kiki:

Defterin kabarıyor gene, sana etceğimi biliyom ben pis seyatçı :rm: :rm: :rm:

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;520333
Defterin kabarıyor gene, sana etceğimi biliyom ben pis seyatçı :rm: :rm: :rm:
SEAT candır. Üzerine araba tanımam.:hih:
Bkz. Kuzgunla yavrusu.:rm:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayrica neden skodaya biniyorum?

Araba kalitesi/hatun kalitesi orani 1'e yakin. Evet hatunlari da arabalari da belki dunyanin en iyisi degil fakat ikiside ortalamanin ustunde :D

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;520433
Ayrica neden skodaya biniyorum?

Araba kalitesi/hatun kalitesi orani 1'e yakin. Evet hatunlari da arabalari da belki dunyanin en iyisi degil fakat ikiside ortalamanin ustunde :D
Her ikisinde de F/P oranı ideal seviyede diyorsun yani?:kiki::aman:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;520514
Her ikisinde de F/P oranı ideal seviyede diyorsun yani?:kiki::aman:

Aynen abi :)