škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Servis bakımı sonrası far durumu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Selamun Aleyküm. 1 yıl bakımını yaptıralı biraz oldu ama şimdi aklıma geldi. Sanki farlar az daha yukarı bakıyor öncekine göre. Daha iyi geldi bana daha uzağı aydınlatıyor.  Sizede böyle bir kıyak yaptılar mı ?

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;588493
Arkadaşlar Selamun Aleyküm. 1 yıl bakımını yaptıralı biraz oldu ama şimdi aklıma geldi. Sanki farlar az daha yukarı bakıyor öncekine göre. Daha iyi geldi bana daha uzağı aydınlatıyor.  Sizede böyle bir kıyak yaptılar mı ?

Kiyak ta olabilir ayarini da bozmus olabilirler yanlislikla... ama kimse kolay kolay far ayarina dokunmaz genel bakimda tahminimce kiyak gecmisler :)
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 16:43:59 Gönderen: Eray Güler »

frknkpt

• Ziyaretçi
Far indirme/kaldırma ayarı varya dostum evin orda bi gece düz duvarın önündeyken kendin bakarak yapabilirsin. Yada boş yolda aracı durdur sonra farlarını nereye kadar görmek istersen ayarla ve yoluna devam et. Boşuna koyulmamış far ayarı

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13827]frknkpt[/MENTION] o düğmeler  değil mesele yanlış anlamışsınız zaten onlae sadece indirir farı :D.   Serviste far ayarına bakıldı dediler bana kıyak geçtiler herhalde şimdi daha iyi sağolsunlar. Öncede baya yakını aydınlatıyordı. Herkese yapsalar çoğu kişinin de sıkıntısı çözülürdü
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 19:04:58 Gönderen: FabiaYarışMavisi »