škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba kapalıyken Usb belleğe elektrik gitmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar usb yi tak çıkar tak çıkar yoruldum usb belleğe elektrik gidiyo araba kapalı hala ışığı yanıyor araba için bir problem yapar mı ?

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hiç bir sıkıntı olmaz korkma, benim Leon da iki adet 12v çıkışı var vites kolunun arkasındaki çıkışta sürekli takılı ama çok çok küçük bir akım çektiğinden akü ye filan hiçbir zararı olmadı.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Problem olmaz, zaten bi süre sonra usb elektriğini otomatik kesiyor, ben de başlarda aynı düşünüyordum ama öyle değil. İstersen usb takılı araçtan çık ve kitle arabayı, yarım saat sonra kapı kilidini açmadan camdan bak, ışığın sönmüş olduğunu görüceksin.
Benim de bir sıkıntım var, çakmak elektriği 7/24 enerjili, araç kamerası var bende ve çakmağa takılı, her seferinde çıkarmak zorunda kalıyorum.

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;529429
Problem olmaz, zaten bi süre sonra usb elektriğini otomatik kesiyor, ben de başlarda aynı düşünüyordum ama öyle değil. İstersen usb takılı araçtan çık ve kitle arabayı, yarım saat sonra kapı kilidini açmadan camdan bak, ışığın sönmüş olduğunu görüceksin.
Benim de bir sıkıntım var, çakmak elektriği 7/24 enerjili, araç kamerası var bende ve çakmağa takılı, her seferinde çıkarmak zorunda kalıyorum.

Bunun mutlaka bir yolu olmalı ama acaba araca Vag com ile bağlanılıp bunun ile ilgili bir ayar yada menü varmı bakılabilir mi diye düşünüyorum.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;529429

Sağ olun büyük dertten kurtuldum İnşAllah sizde kurturulsunuz :)

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Le10idas;529442
Bunun mutlaka bir yolu olmalı ama acaba araca Vag com ile bağlanılıp bunun ile ilgili bir ayar yada menü varmı bakılabilir mi diye düşünüyorum.

Bu durumdan muzdarip bazı kişiler var, ama çözüm bulan görmedim, vagcom da olur mu bilmiyorum.