škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Zam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fabia III 1.2 tsi dsg style paket için fiyat 53.300 Tl den 55.300 TL Tl ye çıkmış arkadaşlar
:( Bu şekilde benim istediğim araçta 57.700 civarına denk gelecek.

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Inanılmaz zamlar gelmiş. 45.000 tl ye Nisan Ayında aldığım 1.2 110 hp Dsg ambition Donanım 51.100 tl olmuş. Hadi paZarlıkla 1.100 indirim alındı diyelim 5.000 tl gibi ciddi bir zam var. Ama bu zamların en büyük sebebi inanılmaz seviyelere gelen dolar kuru malesef. Allah sonumuzu hayır etsin ülke olarak hiç iyiye gitmiyoruz her anlamda..

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;529415
Inanılmaz zamlar gelmiş. 45.000 tl ye Nisan Ayında aldığım 1.2 110 hp Dsg ambition Donanım 51.100 tl olmuş. Hadi paZarlıkla 1.100 indirim alındı diyelim 5.000 tl gibi ciddi bir zam var. Ama bu zamların en büyük sebebi inanılmaz seviyelere gelen dolar kuru malesef. Allah sonumuzu hayır etsin ülke olarak hiç iyiye gitmiyoruz her anlamda..

Aynen öyle  malesef Ömer, hanımı işe başlatıp öyle alayım diyordum ki hanım önümüzdeki hafta işe başlayacak ben biraz inmesini bekleyeceğim fiyatların bu gidişle.Leon a binmeye devam şimdilik.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar bende şimdi baktım 1,4 TDI Manuel / 90 HP Style paket bir haftalık benim aracım 56.500TL ye almıştım bugün 63.200TL olmuş

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende 46 bine almıştım 1.2 90 HP style şimdi olmuş 49,800 üzüleyimmi sevineyimmi bilemedim

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uygun alan her arkadaşa seviniyor :) Kendi adıma üzülüyorum :(

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omergunay16;529415

Ülkemiz İyi olsun diyelim iyi olsun İnşAllah. Zaten Fabia ya zam bekliyordum çünkü ben alırken tanıdiktan aldım bu fiyatlarda hiç indirim yapamıyoruz yakında zamlanır gibi ifadeler kullanıyirlardı

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Le10idas;529416
Aynen öyle  malesef Ömer, hanımı işe başlatıp öyle alayım diyordum ki hanım önümüzdeki hafta işe başlayacak ben biraz inmesini bekleyeceğim fiyatların bu gidişle.Leon a binmeye devam şimdilik.

Her ne kadar tepki gösterenler olacaksa da sormadan geçemeyeceğim; leon gibi bir arabaya binerken fabia ya düşme sebebiniz nedir???
Yazıktır yaa...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;529446
Ülkemiz İyi olsun diyelim iyi olsun İnşAllah. Zaten Fabia ya zam bekliyordum çünkü ben alırken tanıdiktan aldım bu fiyatlarda hiç indirim yapamıyoruz yakında zamlanır gibi ifadeler kullanıyirlardı

Volkswagen den başlayıp Seat ve Skoda ya kadar gelen bir dalgalanma oldu 1 buçuk ay önce başladı aslında bu durum :(

Çevrimdışı omergunay16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bütçe ve fabia nın ilk lansmanındaki fiyat uygunluğu diyebilirim.

Çevrimdışı Le10idas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;529447
Her ne kadar tepki gösterenler olacaksa da sormadan geçemeyeceğim; leon gibi bir arabaya binerken fabia ya düşme sebebiniz nedir???
Yazıktır yaa...

2012 yılından bu yana  Leon kullanıyorum biraz değişiklik olsun istiyorum.Leon umda lpg var  ve  bagaj hacmim küçüldü,bu sırada bir de düğün yapıp çocuk hayali kurduğum için az yakan, bagajını rahat kullanabileceğim, otomatik vites alıp ta uzun yolda eşiminde kullanacağım bir araba olması sebebi.