škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabıa III aldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 1 hafta önce fabıa 1.2 tsı manuel 90 hp ambition aldım, fıyat olarak 39900 + 800(çelik jant) oldu. Hyundai i20(2010) den geçiş yaptım. Daha önce fabıa almamamın nedeni tasarımıydı. Ama fabıa III bana göre en güzel kasası. İlk izlenimlerim çok iyi.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Bol bol resim bekliyoruz :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı baho 06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun.resim+özellikler ve yol bilgisayarı verilerini alalım...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, Kazasız Belasız sürüşler ..

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar özelliklerinden gözlemlediğim kadarını yazayım
(bu donanım paketi için)

* 5'' dokunmatik ekran var, hem kullanışlı, hem dokunmatiği iyi, hem de arabada lüks duruyor (skoda logosuyla açılıyor vs.),
* CD girişi yok, usb+sd kart+aux+radyo kaynaklarından ses alabiliyoruz, SD kart dokunmatiğin hemen altında ortada
* Arkada hoparlör yok, ön tarafta 2 kapı kolonu ve 2 tweeter var ama ses kalitesi iyi bence, bazı müziklerde subwoofer var zannediyorsun
* 4 cam otomatik, sadece sürücü camı tek tıkla tam inip-çıkıyor
* Direksiyon gayet yumuşak, tuş yok üzerinde, yüksek hızlarda sertliğini daha test edemedim
* Vites geçişleri gayet güzel, boşluk yok gibi, bazen 1. vitese geçişte takılıyor ama ilk güne göre azaldı, yeni olduğu içindir
* Debriyaj çok iyi, çok geniş kavrama mesafesi var, stop etmek zor arabayı, vites geçişlerini hissettirmiyor (i20'nin kavraması çok kısa idi)
* Frenleri iyi tutuyor ama i20'ye göre sert geldi bana
* Gaz pedalı tepkisi çok iyi, motor devrini dizel araba gibi ayarlayabiliyorsunuz, ve 1000-1500 devir arası kalkışta abart egzos sesi gibi bir homurtu yapıyor çok hoşuma gitti
* Klima analog ve bence hoş olmayan tek şey (ön panelde), krom çizgili kolları olsa iyi olurdu
* Gözlüklük var, vites önü kart-bozuk para koyma yeri var, krom görünümlü kapı kolları var

liste uzuyor, sormak istediğiniz bişeyler varsa onları da yazarım, şimdilik böyle kalsın

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar öncelikle hayırlı olsun...bende aynı model fabia aldım..Daha 1,5 ay sonra aracım gelecek.. Öncelikle aldığınıza memnun musunuz ??? Bu aracı almakla iyiki almışım diyor musunuz ??