škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Plaka Kalınlaştırma İşlemi Hk...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı djfiesta

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
benım aracımda var tavsıye ederım :) arabanın goruntusunu baya bır degıstırıyor..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;177403
benım aracımda var tavsıye ederım :) arabanın goruntusunu baya bır degıstırıyor..

Plakadan çok ön farlar aracın görüntüsünü değiştirmiş mercek yakışmış:)

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
teşekkür ederim :) zeminin siyah olması bence cok yakısıyor mercekten cok :) hava hafif karardıgında farları degılde kısaları acıyorum, angelları ve sis farlarını :) o zaman cok guzel goruntu oluyor..

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben aksarayda geçen sonbahar reklamcıya yaptırdım.boyadı harf ve rakamları ben app gibi olsun dedim.olabildiğince kabarık yaptı ben memnunum.gayette güzel.ve mühürlü...

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Bende ince uçlu marker kalemi ile yapmıştım kendim.
1 plakayı boyamak 1 saat kadar sürmüştü çifti 2 saat diyelim...
Resimleri vardı bende belki forumda da eskiden paylaşmış olabilirim.
Evde olsaydım resimleri atardım.
Ve boyadığım yerler 1 sene sonra atmaya başlamıştı.
O da dikkatli bakıldığında belli oluyordu zaten ...
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
App plaka mühürlü olduğu sürece polis bişey yapamaz... Bende yaptıracaktım ama vazgeçtim  trafik tescilde basmıyoruz dediler.. kendim pres imalatçısı olduğumdan  Ataşehir trafik şubeye 10 tonluk pres vermiştim tanıdığım polis  arkadaşlar var,pres tamir bahanesiyle gidip bastırabilirim ama plakayı  kalınlaştırdım cd kalemi ile gerek kalmadı... :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben app plaka yaptırmıstım 40 liraya, yaptırdıktan 1 ay sonra sıhhıyede beklerken polis önüme kırdı arabayı bu plakalar sahte sök bana getir dedi ve beklemeye basladı araba basında, bende kızdım kırarak cıkarttım plakaları eğdim ve buyrun dedim, polis aldı ceza yazacağım dedi yazma zaten kırdım falan dedim ruhsatı teslim etti tamam dedi :D
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

efe_38

• Ziyaretçi
geçen arkadaşın arabasıyla radara düştük 140 lira yedik app plaka vardı polis onları sök dedi ceza yazma gibi birşey geçmedi ama ondaki plakada bariz belliydi :D

bende cd kalemiyle yaptım bizimkinin plakasını ama sonradan akıp gidiyor hoşuma gitmedi :( devlette adam akıllı plaka çıkarsın yaptırmayalım :D almanların puntosu falan mis gibi öyle plakam olsa ne gerek var appye :D

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ilk kalınlaştırma işleminde fırçayla tek kat boyadım çok uğraştım,1-2 gün sonra arabayı yıkattım basınçlı suyla yıkanınca bütün boyalar döküldü,cd kalemi ile boyadım şimdi bi sorun yok ama yazın yeni plaka bastırıcam.. :ok:

« Son Düzenleme: 10 Mart 2011, 19:32:33 Gönderen: Mert »

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

bunlar da benim app ler yanlız ben çok kalın sewmediğim için karakter olarak daha büyük ama çok kalın olmayandan yaptırdım bir de tam bitişik olmayın bir sorun teşkil etmedi. bir keresinde taksi arkadan dokundurmustu o arada yoldan polis geçiomus o dedi sök o plakaları diye :) zaten direk bagajda duruyor  orj plakalarım :)

Çevrimdışı entabela

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç Plakalarınız

KALIN ince çizgili rüzgarlı piramit kılçık simli köşeli

mat yada parlak  itina ile yazılır.

Özel katkılı boyadır,kesinlikle atma yapmaz.

Tabelacı Özgür : 0507 914 50 22

msn : entabela@msn.com

izmir

Çevrimdışı Alligator16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben epimds bulunan siyah bir kalem ile hallettim. kesinlikle cikmiyor. FABER CASTELL MULTIMARK yaziyor kalemin ustunde bana ulasirsan gonderirim sana