škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Plaka Kalınlaştırma İşlemi Hk...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı assembly9

• Fi®eBaLL
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar APP plaka değilde orjinal plaka üzerinde kalınlaştırma işlemi yapan arakadaşlar varmı varsa yardımlarınızı bekliyoruz nasıl yapılacağı hakkında teşekkürler...
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Siyah folyo alıp yapabilirsiniz, ben yaparken fotolarını çekmiştim, ekliyorum..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önce folyoyu 1 harfin etrafını dolduracak kadar dikdörtgen şeklide tek tek kesin, ardında plakaya yapıştırın ve çakmakla ısıtarak folyonun plakanın kabartma şeklini almasını sağlayın.. (aşağıdaki resim)

Folyonun bu şekilde kavraması lazım kabarıklığı..

Ardından maket bıçağı ile harfin etrafından kesin.. Kalınlığı, inceliği, şekli size kalmış.. Ben sadece kalınlaştırdım..

0 yapılmış, 6 yapılmamış şeklinde bi foto..

Kolay gelsin..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı assembly9

• Fi®eBaLL
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkür ederim bu folyoyu nerden temin edebiliriz acaba???
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: assembly9;75595
Çok teşekkür ederim bu folyoyu nerden temin edebiliriz acaba???

Aksesuarcılardan veya reklamcılardan temin edebilirsiniz..

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

efe_38

• Ziyaretçi
ben birkaç kere rastladım böle işlem yapılan plakalara ama çok bariz duruyor,yani şık olmuyor,uygulama falan değişiktir onu bilemem.
bence bi app plaka yaptırın zaten 40 tl falan birşey heralde en kralı orjinal gibi dursun :ok:

Çevrimdışı assembly9

• Fi®eBaLL
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;75605
ben birkaç kere rastladım böle işlem yapılan plakalara ama çok bariz duruyor,yani şık olmuyor,uygulama falan değişiktir onu bilemem.
bence bi app plaka yaptırın zaten 40 tl falan birşey heralde en kralı orjinal gibi dursun :ok:
Dediğin gibi efecim aslındada kimsede sorun olmaz biz taktırınca bahtsız bedefi misali polis:sopa: anında durduruz yazar cezayı...
[SIGPIC][/SIGPIC]

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Murat abi bence APP yaptır birde bagajda normal plakalar ve bir adet tornavida ve iki plakalık bulunsun =))

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: assembly9;75615
Dediğin gibi efecim aslındada kimsede sorun olmaz biz taktırınca bahtsız bedefi misali polis:sopa: anında durduruz yazar cezayı...

öyle olur cidden kelin köre rastgeldiği gibi :D polisler ceza yazacak yer arıyorlar zaten sana denkgelir :bnn: app plakaya ceza varmı bilmiyorum onu ne desem yalan olur.

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle cezası var app nin, ve mühürde basmıyorlar..

Benim ön plakam mühürsüz kare, çevirmelerde anında takıyorlar plakaya..

Çevrimdışı assembly9

• Fi®eBaLL
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;75593
Önce folyoyu 1 harfin etrafını dolduracak kadar dikdörtgen şeklide tek tek kesin, ardında plakaya yapıştırın ve çakmakla ısıtarak folyonun plakanın kabartma şeklini almasını sağlayın.. (aşağıdaki resim)

Folyonun bu şekilde kavraması lazım kabarıklığı..

Ardından maket bıçağı ile harfin etrafından kesin.. Kalınlığı, inceliği, şekli size kalmış.. Ben sadece kalınlaştırdım..

0 yapılmış, 6 yapılmamış şeklinde bi foto..

Kolay gelsin..
Kardeşim çakmağı direk folyonun üstündemi gezdiryoruz tamam olduğunu nasıl anlıyoruz birde aksesuarcıya bunu siyah folyo diyip mi alıcam...
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çakmağı üzerinde hafif hafif gezdirerek folyoyu esneyecek kadar ısıttıktan sonra elinizle üzerinden geçin zaten kavrayacaktır etrafı.. İsterseniz fön makinasıylada yapabilirsiniz..

Siyah folyo diye isteseniz verirler.. Mat ve parlak 2 çeşidi var, benim yaptığım parlak, sizede parlak öneririm..

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çift mühürlü app yi 150-200 tl arası ( bağışla ) yapıyorlar ...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
APP plaka nasıl oluyor arkadaslar, foto koyabilirmisiniz?