škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bu Egzoz u nerden bulabilirim.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Youtube da gezerken bi video gördüm.Superb e uygulanmış bu egzoz çok hoşuma gitti. Acaba bu egzoz u nerden bulabilirim ? Yada aynı ses i alabileceğim önerebileceğiniz başka egzozlar varmı ?

[YOUTUBE]_xENdGV4fTI&feature=related[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]aYCNSZUV5vI&feature=related[/YOUTUBE]

GERÇEKTEN ÇOK HOŞUMA GİTTİ SUPERB E BAK BE :D

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı Semih KÖYMEN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Supersprint'lere bak, normal kullanımda kafa ütülemez, basıncada keyifli ses verir. Skoda içinde uyumlu kitleri var üstelik, universale gerek kalmaz. Fiyat olarak azıcık dolgundur ama iyidir. Videoki SuperB'i biliyorum, hazırlanmış bir araba o, üzerindeki egzoz çok yüksek ihtimal custom'dır, marka bağımlı olacağını pek sanmıyorum. En azından arabaya göre uyarlanmış sistemdir %99.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bloodmoney

• Gran Turismo
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
denildiği gibi v6 var araçta. custom egzoz en iyi seçenek.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Semih KÖYMEN;351162
motor hacmi yüksek o seste ondan geliyor...

Motor hacminin çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Yani sokakta yürürken çok hoş bi spor araba geliyormuş gibi ses çıkıyor fakat bi bakıyosunuz hayal kırıklığı :D.Egzoz un işçiliği ile ilgili olduğunu düşünüyorum ben .

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;351214
Motor hacminin çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Yani sokakta yürürken çok hoş bi spor araba geliyormuş gibi ses çıkıyor fakat bi bakıyosunuz hayal kırıklığı :D.Egzoz un işçiliği ile ilgili olduğunu düşünüyorum ben .

Aynen, en önemli konulardan biri, iyi bir işçilik ve uygulama ile Murat 124'den Ferrari sesi bile alırsınız :D uygulamanın şekli, malzeme v.s çok çok önemli kriter.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;351222
Aynen, en önemli konulardan biri, iyi bir işçilik ve uygulama ile Murat 124'den Ferrari sesi bile alırsınız :D uygulamanın şekli, malzeme v.s çok çok önemli kriter.

Dediklerinize harfi harfine katılıyorum. :+1:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;351233
Dediklerinize harfi harfine katılıyorum. :+1:

Anadolu yakasında isen Bostancı sanayide Alp ustayı bul, üst kapıdan girince soldan 2. arada, gidince gösterirler.
Avrupa yakasında forever ise Maslak sanayide İskender'i bul, onu da kime sorsan gösterirler. Sana reçetesini çıkartırlar.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;351239
Anadolu yakasında isen Bostancı sanayide Alp ustayı bul, üst kapıdan girince soldan 2. arada, gidince gösterirler.
Avrupa yakasında forever ise Maslak sanayide İskender'i bul, onu da kime sorsan gösterirler. Sana reçetesini çıkartırlar.
Adam yardırking ya :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;352247
Adam yardırking ya :D

:fiuv::fiuv::fiuv::utan::utan::utan:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı teoman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
genel olarak insanların yanılgısı bu youtube veya çeşitli platformlardan izlemiş oldukları videolardan etkilenip marka edinmiş super sprint , remus, real gibi ürünleri alıp 1.6 1.4 araçlarına takıp sonunda boguk veya etkileşimsiz bir sesle hayal kırıklıgına düşüyorlar. bu egzozları satan kişilerinde genel yalanı o ses oturur zamanla.. al yenge all çocugun yaşı küçük zamanla açar boyu uzayınca tam olur gibi birşey bu durum..  :)

o videoduki araçta v6 sesi var, duydugum kadarıyla, kat iptali ve headers ta cabası :)

örnek : r32 aynı motor hacmine sahip 2 araç

1 fabrikasyon remus marka egzozlu araç

http://www.youtube.com/watch?v=rl_4PBRLP78

2 super sprint marka egzoz ve duydugum kadarı ile orta susturucu ve katları iptal edilmiş aynı hacme sahip 2. araç

http://www.youtube.com/watch?v=hJfwzr6WfzM
aynı sese sahip http://www.youtube.com/watch?v=nk8Jgx2Z_L4

Buda 1.6 golf genel olarak insanların sevdiği ama bana göre yukarıdaki sesler ve verdiği hazlar ile alakası olamayan karaktersiz melodi :)

http://www.youtube.com/watch?v=iemeNfCOXFo