škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Torpido Altı Led Aydınlatma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hsncck26;247323
hocam çok güzel çalışma
ama nası buldugnuzu hangisinin hangi kablo oldugnu detaylı açılarmısınız aynı çalışmadan bende yapmak ıstıyorum 3 aydır ama bilememdim :(

Sigorta kutusunu açıp kabin içi ışığı sigortasından yola çıkıp ek bir hat çekilecek  ;)

Skoda olsa daha net konuşurdum  :)

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hsncck26;247323
hocam çok güzel çalışma
ama nası buldugnuzu  hangisinin hangi kablo oldugnu detaylı açılarmısınız aynı çalışmadan bende yapmak ıstıyorum 3 aydır ama bilememdim :(

tavan lambasından alın elektriği ben öyle yaptım...

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
octavia'yada yapılsa guzel ön ayak olurdu bizede :)

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Süper olmuş benimde aklımda bu uygulama ;)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Bizim ayak altı aydınlatma yeri var ancak bizim araç LED tanımıyor 2009 sonrası araçlarda sıkıntı çıkmıyor Audi nin ledleri al tak o yüzden bende mi böyle birşey yapsam diye şimdi düşünmüyor değilim :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;247335
Sigorta kutusunu açıp kabin içi ışığı sigortasından yola çıkıp ek bir hat çekilecek  ;)

Skoda olsa daha net konuşurdum  :)

Hangisinin hangi kablo oldugunu bulmakta gercekten bizde baya zorlandık takip ettim tek tek kabloları ama bi yerde yine kayboldum.
Baktım olacak gibi degil sivri uclu kontrol kalemi ile muhtemel kabloları tek tek titiz bi şekilde kontrol ettik öle bulabildik ancak.
Fabıalarda  far dügmesinin hemen arkasında yanlış hatırlamıyorsam 3 tane röle var kapıdaki ışığın bağlı oldugu röle resimlerin altında acıkladıgım gibi gri renkli olanı elektirği o röleden aldık.
Tabi işin önemli kısımlarını  arkdasım yaptı(iyi bi tuningcidir kendisi).Benim cok fazla bi fonksiyonum olmadı desem daha dogru olur.

Çevrimdışı demirhan

• Elegance Hastası
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hangisinin hangi kablo oldugunu bulmakta gercekten bizde baya zorlandık takip ettim tek tek kabloları ama bi yerde yine kayboldum.
Baktım olacak gibi degil sivri uclu kontrol kalemi ile muhtemel kabloları tek tek titiz bi şekilde kontrol ettik öle bulabildik ancak.
Fabıalarda  far dügmesinin hemen arkasında yanlış hatırlamıyorsam 3 tane röle var kapıdaki ışığın bağlı oldugu röle resimlerin altında acıkladıgım gibi gri renkli olanı elektirği o röleden aldık.
Tabi işin önemli kısımlarını  arkdasım yaptı(iyi bi tuningcidir kendisi).Benim cok fazla bi fonksiyonum olmadı desem daha dogru olur.