škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk minderi

Ziyaretçi · 18 · 8877

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim kullandığım minderler...

minderin alt tarafı komple hasır örgü üstüne ahşap boncuk konmuş.

boncuklar ahşap ve örgüler hasır terletme yapmıyor, arabayı aldığımdan beri (2 yıldır)kullanıyorum sedece lastiklerini bu sene değiştirdim. memnıunum
normal kullanım şekli
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2011, 17:31:26 Gönderen: hiko »
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı medmania

• Garajperest
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cornelius09;247770
sayenizde ed hardy ile tanıştım..gerçekten terletmiyormu..terletmiyor adı altında bir çok deneme yaptım sonuç hep ıslak pantolon  oldu.birde nette fotoso az bir ürün sade olan modelleri varmıdır acaba..

Yani buraya yazdıktan sonra dikkat ettim. Bu hafta Urfa iyice sıcak oldu. Sağ bacağımın altı birazcık terledi ama inanın arabanın içi 50 dereceydi. Pencere filan açtım ama öne güneşlik koymama rağmen direksiyon sıcaktan yanmış. Arabanın için alev alacak gibiydi. Dolayısıyla her yerim terledi :) SAdece oturan kısmım değil.
 Sade modeli ne yazık ki yok. İki modeli var zaten öbürü kaplanlı çok çok cafcaflı. Bu setin güneşliği, kılıfı, emniyet kemer kılıfı, paspası gibi seti de var. TR de pahalı ebay'e bakabilirsiniz. Ben sadece koltuklar zarar görmesin diye aldım.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben 12 sene önce kayseride hediye edilen oto halılarını 2 tane tekli 1 tane 3 lü kullanıyorum. kaç araba değiştim ama bunları vermedim. çok kaliteli halı olduklarından bence ilk günkü gibi duruyor ve çok rahatlar. tamamen pamuk dokuma olduğundan ter mer yok. zaten halı olduğundan hava sirkülasyonuda var. mis gibi.
önceki a5 ten fotosu

By mdindas at 2011-07-14
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2011, 15:45:23 Gönderen: mdindas »