škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Alkol alıyormusunuz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı delidolu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ortalık badem bıyıktan geçilmiyorken, imam hatip mazunları çok şükür imamlıktan başka her işte en büyük makamları yönetiyorken, bir imam öğretmenden daha fazla maaş alıyorken, son model arabalarda/jiplerde türbanlılar cirit atıyorken -hangi işle uğraşıyorlarsa!!- hala daha "özgürce başörtüsü takamıyorlar" nasıl söylenebiliyor anlamakta zorluk çekiyorum; artık başörtüsü takmayanlar azınlıkta kaldı desek yalan olmaz... bi de alkol konusundan başörtüsüne nasıl atlanabiliyor bunu da anlayabilmiş değilim -herhalde geri zekalıyım-, belki de aklımın uçup gitmesini engellemek için benim de türbana girmem, kur-an'ı kenara itip şeyhlerin eteklerine yapışma zamanım gelmiştir. Bunları gördükçe; onca devrim boşa edilmiş, kadınlara haklarını boşu boşuna verilmiş diyeceği geliyor insanın...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Türban da takmam alkol de içmem. Yeni Rakı Amerikalılar' a satılınca tamamen bıraktım.:kiki:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;40335
Türban da takmam alkol de içmem. Yeni Rakı Amerikalılar' a satılınca tamamen bıraktım.:kiki:
Tekırdag hala bızım degılmı yahu.jubıle yapamazsın ugur abı

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;40117
Alkol mü oda ne ? Ağzıma dahi sürmedim. :D Sigara falan da içmem.Gece hayatıda yok. Ot gibi yaşıyoruz vesselam :D
ulan gökhaanııım kız olsaydım sizin evden tarafa nükleer santral kurardım.:D anladın sen onu...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mihalgazi;40407
ulan gökhaanııım kız olsaydım sizin evden tarafa nükleer santral kurardım.:D anladın sen onu...:D:D:D

he ya, tam evlenilecek adam ama şans ki böle aksi ters bi oğlan olmuşuz doğarken.

:++: :++: :++: :++:

Çevrimdışı hotrain

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
walla çoğunu içmişimdir .Ayrıca bally tiner de denedim.Marihuana ve ot atmışlığım vardır.Arada kolonya çekerim..Bazen 1-2 bardak benzinde atıyorum...:D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hotrain;40414
walla çoğunu içmişimdir .Ayrıca bally tiner de denedim.Marihuana ve ot atmışlığım vardır.Arada kolonya çekerim..Bazen 1-2 bardak benzinde atıyorum...:D

Ateşle Yaklaşma! tabelası lazım sana  ;)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada özkan kardeş terbiyesizliğin ve ortamı germenin lüzumu yok. sen ne halt edersen et ama içmeyene, türban takana, hele hele Allah için dinini yaşayana laf etme ettirmem. bu ortam bir paylaşım ortamı ama paylaştıklarına dikkat etsen iyi edersin. ne demek aklın uçup gitmesin diye türban takmak, ne demek şeyhlerin eteklerine yapışmak... her türbanlıyı o naneleri yiyen geri zekalılardanmı sanıyorsun. inançsız olabilirsin ama eğer böyle başkasının inançlarını yerecek konular paylaşacaksan burası senin yerin değil...

yöneticilerimiz lütfen bu konuyu kilitleyin ve bir daha buna benzer sağa sola çekilebilecek konular açılmasına izin vermeyin...
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2009, 17:00:54 Gönderen: mihalgazi »

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı hotrain

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu tür zararlı bağımlılıkların temel nedeni çocukluk zamanlarında yatmaktadır.Sağlıklı bir nesil için her ne olursa olsun zararlı alışkanlıkları bırakalım.Cocuklarımıza iyi örnek olalım.Bağımlılık yapan maddeler yoksunluk hissini beraberinde getirecektir.O maddeyi aldığımızda bağımlı olmayan bir insanın seviyesine bile gelemeyiz çünkü yoksunluk gitmiş düşünce ve sinir mekanizması hasara uğramıştır....

Çevrimdışı STadmin

• Site Administrator
  • Yönetici
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Konu birbirimizi kıracak yerlere gitmesin lütfen

Kilitlenmiştir...

Admin