škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ustalardan öneriler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bakın kesinlikle ve kesinlikle plastik paspasları hediye olarak isteyin orjinalini çok önemli diğer aksesuarlardan da koparabildiğinizi koparın kapı eşik koruyucuları nikelaj aksesuarlar falan kesinlikle rötuş boyası alın çok çok çok  elzem birşey unutmayın yüzünüzü karartın dünya para veriyorsunuz sene sonuna  alsanız en az 4bin aşağı alırsınız hedef tuttturma olayına denk gelerek bunu aksesuarlarla çıkarın

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: haberci;324981
Arakdaşlar bin bilsenez bir bilene danışın demişler ya; naçizane birşeyler bilsem de ustalardan öneri almak istedim. Superb düşünüyorum ama biraz nakit eksiğim var. Sahibindende gezinirken bana il olarak yakın olan şu ilanı gördüm. Fiyat ve araç sizce nasıl? Şimdiden teşekkürler...

bizim forumdan birine ait bu araç şu an nickini hatırlamıyorum ama satıldı diye biliyorum

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arakdaşlar bin bilsenez bir bilene danışın demişler ya; naçizane birşeyler bilsem de ustalardan öneri almak istedim. Superb düşünüyorum ama biraz nakit eksiğim var. Sahibindende gezinirken bana il olarak yakın olan şu ilanı gördüm. Fiyat ve araç sizce nasıl? Şimdiden teşekkürler...

ne kadar istiyor son fiyat konuştunuzmu?

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne kadar istiyor son fiyat konuştunuzmu?

Konuştum 57'ye bırakacak gibi ama aşağı iner mi zor gibi çünkü araç temiz duruyor ve baktığımda sitede en makul fiyatlardan biri gerçekten satmak isteyen birisi ama benim param yetmiyor.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;325661
bizim forumdan birine ait bu araç şu an nickini hatırlamıyorum ama satıldı diye biliyorum

Hayır dün satılmamıştı ve ilan hala aktif düşünen varsa öneririm adam gerçekten malına güveniyor....

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar bir soru sorduk kimse cevap vermedi ustalardan öneri bekliyorum.
Yoksa daha da girmem foruma:-))))

Çevrimdışı STadmin

• Site Administrator
  • Yönetici
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;326663

Link silinmiştir. İlan sahibi aracını ısrarla forumda satmak için çift nick almıştı, IP adresleri takip ediliyor forumda, foruma katkısı olmayan birinin burayı satış sitesi gibi kullanmasına, bir şekilde faydalanmasına sıcak bakmıyoruz. Lütfen o araçla ilgili link paylaşımı yapmayınız forumda, farklı sıkıntılar doğmaktadır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;326663

kardeş ben o adamı tanırım, kendisi savcıdır, sözü sözdür, arabası temizdir. fiyat iyi demiş bence. ben alacaktım tsı olduğunu öğrenince vazgeçtim. gittim tdı aldım, tabi daha alamadım 10 gündür plaka bekliyorum :tpn:

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cüneyit beyin dediği gibi sıfır araçta alsanız mutlaka boya ölçümü yaptırın.Sıfır aracınız komple boyanmış bile olabilir bu durumlar çok şahit oldum.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tarihi çevir;326768
kardeş ben o adamı tanırım, kendisi savcıdır, sözü sözdür, arabası temizdir. fiyat iyi demiş bence. ben alacaktım tsı olduğunu öğrenince vazgeçtim. gittim tdı aldım, tabi daha alamadım 10 gündür plaka bekliyorum :tpn:

Öncelikle hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Süper bir araç aldınız buna emin olabilirsiniz.Kafama takılan tek nokta 1-2 günde çıkan plaka nasıl 10 gündür çıkmıyor ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;326891
Öncelikle hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Süper bir araç aldınız buna emin olabilirsiniz.Kafama takılan tek nokta 1-2 günde çıkan plaka nasıl 10 gündür çıkmıyor ;)

ALLAH razı olsun, darısı isteyenlerin başına. benim ikametgah başka il olduğu için plakalar kargoyla geliyor. malum yollar kötü, onun için :hmm:

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
nihayet aracı teslim aldım 10 numara diyebilirim

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tarihi çevir;328712
nihayet aracı teslim aldım 10 numara diyebilirim

Allah kazasız belasız, keyifle kullanmayı nasip etsin.
Hayırlı olsun. :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ALLAH razı olsun, teşekkürler arkadaşlar