škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Rapid Spaceback Tavsiyeleriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahrikarakum;537692
Teşekürler Uğur bey kazasız belasız sürüşler.

Yüksek araba sevdiğim için herzaman aklımda yeti vardı sonra rapide döndüm. Şuan çok kararsızım, Yeti yüksek olduğu için mantıklı geliyor yüksek araba hep hayalimdi :) ama o fiyata donanım olarak bilemiyorum.

yeti makyajdan sonra bana göre çok çekici bir görünüm aldı, ancak skoda sitesine girdim dizeli kaldırmışlar nedense 1.2 tsi ve 1.4 tsi motor seçenekleri var. ayrıca yeti 1300 kg falan spaceback ise 1100 kg yanılmıyorsam, bir videoda gördüm turbo motorlarda aracın ağırlığının artması düşük cc li motorlarda ileride bir dezavantaja dönüşebilirmiş, donanım olarak elbette ikisi arasında + ve - ler olacaktır, yalnız özellikle 1.2 tsi motoru düşündüğünüz için bütçeyi zorlayıp style paket spaceback güzel olur diye düşünüyorum naçizane görüşüm :)

Çevrimdışı bahrikarakum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;537766
yeti makyajdan sonra bana göre çok çekici bir görünüm aldı, ancak skoda sitesine girdim dizeli kaldırmışlar nedense 1.2 tsi ve 1.4 tsi motor seçenekleri var. ayrıca yeti 1300 kg falan spaceback ise 1100 kg yanılmıyorsam, bir videoda gördüm turbo motorlarda aracın ağırlığının artması düşük cc li motorlarda ileride bir dezavantaja dönüşebilirmiş, donanım olarak elbette ikisi arasında + ve - ler olacaktır, yalnız özellikle 1.2 tsi motoru düşündüğünüz için bütçeyi zorlayıp style paket spaceback güzel olur diye düşünüyorum naçizane görüşüm :)

Teşekürler uğur bey. Herhalde style paket spaceback alıcağız. Bayileri arıyorum iyi fiyat veren olursa alırım ama renk konusuda önemli bakalım bulabilecekmiyiz istediğimiz rengi :)

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah bulursunuz Allah gönlünüze göre versin :) renk için kaplama olayını da düşünebilirsiniz bence masraf vb nasıl olur bilemem o kadarını ancak akılda bulundurulabilir

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahrikarakum;537923
Teşekürler uğur bey. Herhalde style paket spaceback alıcağız. Bayileri arıyorum iyi fiyat veren olursa alırım ama renk konusuda önemli bakalım bulabilecekmiyiz istediğimiz rengi :)

Adana Özgen Skoda bayisinde fiyat daha uygundu ben aldığımda inşallah sizde uygun alırsınız

Çevrimdışı bahrikarakum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekürler uğur bey. Kaplama düşünmüyorum boyaya zarar verebilir.
Bütün bayileri arıyorum Murat bey artık en uygun neresi sölerse.

Araç alırken Showroom aracı istemiyorum bunu üzerindeki naylonlarından anlarız heralde sonradan takmazlar dimi arkadaşlar.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahrikarakum;538016
Teşekürler uğur bey. Kaplama düşünmüyorum boyaya zarar verebilir.
Bütün bayileri arıyorum Murat bey artık en uygun neresi sölerse.

Araç alırken Showroom aracı istemiyorum bunu üzerindeki naylonlarından anlarız heralde sonradan takmazlar dimi arkadaşlar.
Sonradan takmaları mümkün değil, zira o naylonlar sökülürken deforne oluyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı RANAR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

İnş önümüzdeki günlerde 1.2 TSI DSG 90 hp (Style) aracımı teslim alacağım.
Nasipse ilk aracım olacak :) Deneyimli arkadaşlar aşağıdaki konularda bilgi paylaşabilirse çok sevinirim.
1-Aracın performansı açısından memnun olmayan var mıdır?
2-Araçta çocuk kilidi var mı,varsa nasıl aktif ediliyor?Resim paylaşabilirseniz sevinirim.
3-Garanti süresini +3 yıl uzatmayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?

Herkese keyifli, kazasız-belasız sürüşler dilerim.