škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlla camdan balkondan çıktığımda görcem bu şekilde

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kesin hastalık, bende de aynısından var. Sitede arabayı aynı yere park edemezsem başka bir araç yüzünden dert oluyor gece kalkıp bakıyorum devamlı araç çıkar çıkmaz gidip çekiyorum her zamanki yerine ;) Bu hastalıktan başka birşey olamaz, bakınca görmek istiyorum aynı yerde aynı şekilde :D :D

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;437395
Kesin hastalık, bende de aynısından var. Sitede arabayı aynı yere park edemezsem başka bir araç yüzünden dert oluyor gece kalkıp bakıyorum devamlı araç çıkar çıkmaz gidip çekiyorum her zamanki yerine ;) Bu hastalıktan başka birşey olamaz, bakınca görmek istiyorum aynı yerde aynı şekilde :D :D

aynen reis 2 adet yerim var:DD: Emkli albaylar gibi oldum   2 katta ki emekli avukat niye cekti arabyo oraya falan gibiD:D: araç cıkınca gdip alıyorum yerine... Size gerçk bi olay anlataym Fabiamı yeni adlmıştım 1 haftalıktı büyük bir fırtına  cıktı ve yağmur o durumda elime halat aldım arabyı binanın duvarında ki beton merdiven taşına bağladm:d

Çevrimdışı taymaster

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok sevindim benim aynılarımdan varmış...hanıma okutacağım burayı....

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: taymaster;437636
çok sevindim benim aynılarımdan varmış...hanıma okutacağım burayı....

Ynegyee slm ellerinzden öperm Skodası olan herkzde var bu galba bn daha 23 yaşındaym şimdiden böyleym

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence eşlerinize bu meseleyi hiç açmayın ozaman kendilerinin birinci eşleri olmadıkları ikinci oldukları ortaya çıkıyor sessizlik iyidir huzur verir. gemisini yürüten kaptan misali
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;440517
bence eşlerinize bu meseleyi hiç açmayın ozaman kendilerinin birinci eşleri olmadıkları ikinci oldukları ortaya çıkıyor sessizlik iyidir huzur verir. gemisini yürüten kaptan misali

D: abi iyi tespit nişanlıyım bzen kavgası oluyor bu bayanları anlayamıorm ben D:

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende aracı herhangi bir yerde bırakıp binaya girinceye kadar aracı süzerim :rm: Binadan bakmak mümkünse devam ederim ara ara :hanz:

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;441480
Bende aracı herhangi bir yerde bırakıp binaya girinceye kadar aracı süzerim :rm: Binadan bakmak mümkünse devam ederim ara ara :hanz:

buda güzel D::D iyi yapysn

Çevrimdışı daksit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Camdan, balkondan bakınca aracı görmek istemek çok hoş bir duygu olsa da; illaki görecem diye başka site veya binanın önündeki park yerine bırakıp;
- arkadaşım niye bizim site parkına bırakıyorsun? sizin sitenin otoparkına bıraksana. diyince de
- Abi bizim sitenin parkına bırakınca  evden göremiyorum demek ve başkasının kul hakkını yemek te okadar bencilce bir duygu olsa gerek.

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;443037
Camdan, balkondan bakınca aracı görmek istemek çok hoş bir duygu olsa da; illaki görecem diye başka site veya binanın önündeki park yerine bırakıp;
- arkadaşım niye bizim site parkına bırakıyorsun? sizin sitenin otoparkına bıraksana. diyince de
- Abi bizim sitenin parkına bırakınca  evden göremiyorum demek ve başkasının kul hakkını yemek te okadar bencilce bir duygu olsa gerek.

:D:D:D  bence yanlış bişi yok

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;443037

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia919;444352

O zaman, bizim sitenin güvenlik timi bücürlerinin kaputa yaptıkları hatıra çizimlerine bakıp bakıp gülümsersiniz artık:oly::oly:

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;444360
O zaman, bizim sitenin güvenlik timi bücürlerinin kaputa yaptıkları hatıra çizimlerine bakıp bakıp gülümsersiniz artık:oly::oly:

hmmm d:D: ya o bücürklern babaları o zman sağlam bi Trabzonluyla ve titiz arabsının üstüne titreyen bir insanla uğaşmak yüzünde kalır ve cocugun kolay kolay daha dışarı cıkaramz:D