škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Benim Yaptığımı Yapmayın!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni arabamı temiz tutma hevesiyle direksiyon cam arasında kalan konsolu parlatıcı süngerle sildim ve bölge bölge leke gibi parlaklıklar kaldı pişman oldum. Hatta güneş vurunca böyle beyaz gibi gözüküyo oralar. Sakın kullanmayın arkadaşlar...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O urunlerin guzel ve kaliteli olanlari var. mesela 2 senedir atas kullanirim gayet memnunum

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de ATAS'ın araç yıkama şampuanını (konsantre, foam loance ile) kullanıyorum. Gerçekten mükemmel bir ürün.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bahsettiğiniz markanın araç içi ürünleride var sanırım. Koçtaş tarzı yerlerde bulabilirmiyiz?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu tür araç içi ürünlerde parlak değil de mat olanları tercih edin. Hem temiz görünür hem de parlama, yansıma yapmaz. Ayrıca antistatik özelliği olanlar da toz tutuma süresini cidden uzatıyor

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sonax iyidir mesela, mat olarak, icinde silikon da bulundurmuyor..
Carrefourdan mat torpido temizleme sutu almistim,,sanirim carpex marka,
Sonaxin urunu daha mat sonuc verdi...
Torpidoya bir urun uygulamadan once kapi veya esik veya bagajda bir yerde denemenizi oneririm... arac ureticileri mat yapmaya calisir, bazi yikamaci veya servis te parlatacagim diye ugrasir...
Fazla surmek, kalan akintilar vs zamanla zarar verebilir, leke yapabilir..

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;535764
Yeni arabamı temiz tutma hevesiyle direksiyon cam arasında kalan konsolu parlatıcı süngerle sildim ve bölge bölge leke gibi parlaklıklar kaldı pişman oldum. Hatta güneş vurunca böyle beyaz gibi gözüküyo oralar. Sakın kullanmayın arkadaşlar...

Bir defasında oto yıkamacı direksiyona tuhaf bir şey(arap sabunu mu neydi!!?? :D) sürmüştü. Direksiyon parladı ancak elimden kayıyordu :mad: Artık her yıkamadan önce direksiyona hiçbir şey sürmemesi için ikaz herifi uyarıyorum ;)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;536551
Bir defasında oto yıkamacı direksiyona tuhaf bir şey(arap sabunu mu neydi!!?? :D) sürmüştü. Direksiyon parladı ancak elimden kayıyordu :mad: Artık her yıkamadan önce direksiyona hiçbir şey sürmemesi için ikaz herifi uyarıyorum ;)
Zaten oto yıkamacılar ayrı bi fecaat. Kullandıkları fırçalar birsürü kılcal çizik bırakıyor boya üzerinde. Walla bn alır almaz boya koruma yaptırdığım için oto yıkamacıya emanet etmeyerek uzun yoldan sonra ve mümkün oldukça pazarları 1-2 saatimi ayırıp kendim temizliyorum arabamı.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;536634
Zaten oto yıkamacılar ayrı bi fecaat. Kullandıkları fırçalar birsürü kılcal çizik bırakıyor boya üzerinde. Walla bn alır almaz boya koruma yaptırdığım için oto yıkamacıya emanet etmeyerek uzun yoldan sonra ve mümkün oldukça pazarları 1-2 saatimi ayırıp kendim temizliyorum arabamı.

Bunlar, aynı yetkili-özel servisler gibiler. Nasıl ki iyi bir servis veya usta bulana kadar akla karayı seçiyorsan; işini adam gibi yapan oto yıkamacı bulmak da o kadar zor :(

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuz ürünler dışında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Detailturkey i incelerseniz kaliteli markaları az çok görürsünüz aman dikkat virüsü kapmayın sadece parlatıcılara bakıp çıkın :)