škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spaceback icin Cam vizor. (rüzgarlık)

a.L.i · 78 · 20889

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mokur;535178
Online sitenden satarsın abi :hanz:

Kardeş o iş uzadı biraz belkide yapmayacağız, arkadaş su koydu bende beklemeye aldım işi, o yüzden şu an bende sizler gibi bir yerlerden kendi aracıma birşeyler alabilme çabasındayım, perakende kaldık bu aralar :D

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada urunu getirdim, daha uygulamayi yapamadim havalar yagisli diye.

Ürün fotosunu ekleyecegim musait zamanda

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;535626

hava açtı ali bey , hemen foto isteriz :D

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Hayirli olsun, markasi heko mu?
Eger oyle ise, icinden cikan metal metal klipsler olmali, onun montajina dikkat etmenizi oneririm, metal kliplerin oldugu pakette renkli ufak kagit olmasi gerekir, nereye monte edilecegi gibi.. montaji hakkinda internette video da bulunmakta..
Hatirlatmak istedim...

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederim markasi Heko degil.Üzerinde cift tarafli bant var sanirim o sekilde yapistiriliyor.

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;535650
Tesekkur ederim markasi Heko degil.Üzerinde cift tarafli bant var sanirim o sekilde yapistiriliyor.
Ok, ben cam fitili icine gecmeli sandim, gerci hekonun yapistirma modeli de var...
Tekrar hayirli olsun,

Çevrimdışı azafrak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ümit Aziz;534617
kardeşim Begendigin için teşekkürler,Bunun garantiyle bi alakası yok sonuçda aracın mekanik aksamına bi zarar vermiyor,Ayrıca bunu yapmak için '2 günümü ustamın kafasını yiye yiye yaptırdım satılan hazır bişe degil,yorumlarınız için saolun ;)

O egzozun her ikisi de çalışıyor mu? Yoksa diğeri sadece görünüş için mi? ve oldu ki yaptırmak istedik, bizde yiyelim o ustamızın başının etini:D

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ürün bu arkadaslar. Fitil arasina yapistiriliyor. Bakalim kendim montaj yapicam becerebilecekmiyiz görücez :)

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;536008
Ürün bu arkadaslar. Fitil arasina yapistiriliyor. Bakalim kendim montaj yapicam becerebilecekmiyiz görücez :)

O kucuk pakettekiler metal klipsler mi? Eger metal klipsler ise, ve ruzgarlik fitil icine giriyor ise, yapiskandan cok metal klipslerin fonksiyonu var... yapiskanin yapistigi bolge fitil icinde tamamen duz bir zemin degil.. yapiskan ozelligini zamanla kaybeder ama ruzgarliga bir sey olmaz, cunku yapiskan olsa da olmasa da yuvasindan cikmaz... metal klipsler ise fitilin yuvasinimacik tutmak, germek icindir... omce ayna tarafini yerlestirip ust kismi esneterek takabilirsiniz,,takmadan oncemfitilin ici i de kabaca temizlemenizi oneririm..
Bir de yapiskan kalinligi nedir? Umarim ilk basta fazla kasmaz... yapiskanin oldugu bolgede plexi kalinligi ince degilse ve yapiskan kalinsa yuvaya alismada ilk basta sorun cikarabilir...

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yapiskanin kalinligi cok ince.Üzerindeki beyaz koruma bandi var. Videolara baktim ama klipsleri iceriye bi aparatla takiyorlar o aparat kutudan cikmadi.Klipsi takmak zorlayacak gibi.

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;536017
Yapiskanin kalinligi cok ince.Üzerindeki beyaz koruma bandi var. Videolara baktim ama klipsleri iceriye bi aparatla takiyorlar o aparat kutudan cikmadi.Klipsi takmak zorlayacak gibi.
Aparat aslinda genis bir tornavida veya kalin sert mukavva, veya kredi karti.. ruzgarligi taktiktan sonra u sekilde olan klipsi iceri, yukari iteklemek icin... anahtar da olur, genis olursa kayma yapmaz..
Eger yanlis monte eder veya baska bir sebepten klipsi cikarmak isterseniz, yuvadan zor cikiyor biraz.. fitili yuvadan cikarip klipsi geri almak bazen daha kolay...

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;536017

Taktınız mı rüzgarlıkları resimlerini merakla bekliyorum :)

Çevrimdışı azafrak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: scorpion;536404
Taktınız mı rüzgarlıkları resimlerini merakla bekliyorum :)

Bizde beklemedeyiz :)

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azafrak;536887
Bizde beklemedeyiz :)

bu gün taktıracaktı görüştüm telefonla Ali ile akşama koyar herhalde.

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun taktik malzemeleri. Montajı gayet basit. Atla deve bi olayi yok. Sadece klipsleri fitilin icine yerlestirirken biraz zorlamaniz gerekiyor.

Piyasada Mügen tarzı bulamadigim icin icerden gecmeli olan modelinden aldim. Cam kapanmasinda en ufak problem yok. %100 Spaceback icin üretilmis ürün.