škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da Kaporta Tamiri İçin En İyi Yetkili Servis

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün garajdan çıkarken aracın kapısını duvara sürttüm; arka sağ kapıda hafif bir göçük oluştu ama daha kötüsü alt tarafta alumünyum çıtanın olduğu yerde hem çıta baya içeri göçtü hem de çıtanın altında kapıda göçük oluştu.
Az önce aracı And'a götürdüm ve gösterdim; punta çekme ile yapacaklarını, ama boyanın zarar göreceğini, bu nedenle çekme, astar ve boya uygulanması grektiği söylendi. Neredeyse kapının yarısını boyamaları gerekiyormuş. Sorun bayağı canımı sıktı ve yaptırmak istiyorum; ama Ankara'da kaporta konusunda And mı Zeki Ünaldı mı yoksa Ata'yı mı tercih etmeliyim arkadaşlar?

Foto:

http://img4.imageshack.us/img4/1772/28102010020.jpg
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun hocam.
Bu arada akşam Zeki Ünaldı'ya götürdüm aracı onlara da sormak için; bana "tüm kapıyı boyarız" dediler! Dedim ben de bu kadar küçük yer için tüm kapı boyanır mı??? Ben öyle deyince "biz tavsiye etmiyoruz ama siz isterseniz lokal de boyarız".
Garanti konusu da olduğu için illa ki yetkili servislerden birine yaptıracağım; ama hangisine yaptırmalıyım bilmiyorum.

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bundan büyük kazanız olmaz inşallah, tekrar geçmiş olsun. Bence And'a götürmenizde fayda var ancak aracı her 2 yetkili servise göstermeniz bence menfaatinizedir. :ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam lokal boyatmazdım ne kadar güzel işçilik yapsalarda elle yoklanınca kendini belli ediyor :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pazar günü Amasra tatili dönüşü aracı Ata Plazanın sahibi Serdal Bey'e  teslim etmiştim. Bugün kaportayla ilgili işlemlere sabah başlandı ve  araç bana söz verildiği gibi saat 17.00'de teslim edildi...
İşin daha da önemli ve benim açımdan sevindirici tarafı; gerek Serdal  Bey'in yoğun ilgisi gerekse kaporta bölümünden Kenan Bey ve Bayram  Usta'nın yoğun mesaisi-ki Bayram Usta sabahtan akşama kadar santim  santim benim araçla uğraştı- fotoğraftaki göçüğü boyaya gerek  kalmaksızın mükemmel şekilde onardılar. Yukarıdaki mesajlarda yazdığım  gibi And kapının yarısına lokal boya, Zeki Ünaldı ise komple boyayla  ancak sorunun çözüleceğini, başka şekilde yapılmasının mümkün olmadığını  söylemişti...
Reklam maksadım kesinlikle yoktur, zaten başka bir mesajda yazdığım gibi  aracımın yağını daha ucuz olduğu için daha önce And'da değiştirmiştim;  buradan da Serdal Bey, Kenan Bey ve Bayram Usta'ya tekrar teşekkür  ederim. Kaporta konusunda Ata benden tam not almıştır.
Aracın yapıldıktan sonraki fotoğrafını da ilk fırsatta ekleyeceğim...

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun,
Olayı boyasız atlatman sevindirici,,,
sakıncası yoksa bu iş için ne kadar para aldılar bir bilgi verirmisiniz?
Benim de sol arka çamurluğun marşbiyelle birleştiği yerde ufak bir hasar var,,, çektirme ile kaporta yanar zayıflar ve boya zarar görür diye yaptırmıyorum o şekilde biniyorum...dışarıdan bir ustaya götürmüştüm davlumbaz sökülerek arkadan çekiçleme ile yaptırmak en sağlıklısı demişti ben de orjinalliği bozulmasın diye şimdilik..elletmedim.
nasıl ve kaça yaptırdığını söylerseniz sevinirim...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;153870
Geçmiş olsun,
Olayı boyasız atlatman sevindirici,,,
sakıncası yoksa bu iş için ne kadar para aldılar bir bilgi verirmisiniz?
Benim de sol arka çamurluğun marşbiyelle birleştiği yerde ufak bir hasar var,,, çektirme ile kaporta yanar zayıflar ve boya zarar görür diye yaptırmıyorum o şekilde biniyorum...dışarıdan bir ustaya götürmüştüm davlumbaz sökülerek arkadan çekiçleme ile yaptırmak en sağlıklısı demişti ben de orjinalliği bozulmasın diye şimdilik..elletmedim.
nasıl ve kaça yaptırdığını söylerseniz sevinirim...
Hocam bana bu işlem için normalden daha düşük özel bir fiyat verildiği için fiyat konusunda bilgi veremeyeceğim, kusura bakmayın; aksi takdirde bir şekilde hem Serdal Bey'i hem de Kenan Bey'i bir şekilde bağlamış olurum buradaki yazımla.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Was Ünal diyecektim :D, ama Ata iyi olmuş... Boyasız kurtulmak sevindirici.