škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yakıt Tüketmi 8 LT Aşağı Düşmüyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Robinson_Crusoe;651630
İbrahimliden çıkıyorum ipek yolundan aydınlar mahallesine gidiyorum citroen bayisinin arka tarafları oluyor genelde kullandığım güzergah bu hemşerim,

O güzergahta trafik genel olarak akıcıdır o saatlerde. Ortalama hızınız da 44-45 imiş, bu ortalama hız şehir içinden ziyade karma bir sürüş koşuluna işaret ediyor. Tüketiminizin yüksek olduğu kanaatindeyim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Robinson_Crusoe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;651631
O güzergahta trafik genel olarak akıcıdır o saatlerde. Ortalama hızınız da 44-45 imiş, bu ortalama hız şehir içinden ziyade karma bir sürüş koşuluna işaret ediyor. Tüketiminizin yüksek olduğu kanaatindeyim.

Aynen çok yüksek yarın sabah şehir dışına çıkacağım yaklaşık 2500-3000 km yol yapacağım o değerleri buraya yazarım anormallik varsa servise sorum diyorum,

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1800 km civarı yol yaptım genelde 120-130 hızında gittim ortalama yakıt tüketimi 5.4 lt düştü bugünde aracımı sattım,

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam da memnun edici tüketimlere gelmişti ki, neyse her iki taraf için de hayırlısı olsun.:)

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;651773
Tam da memnun edici tüketimlere gelmişti ki, neyse her iki taraf için de hayırlısı olsun.:)

Çok iyi fiyata sattık üstat 2014 model boya darbe yok 77 binde 130 bine verdim,

Çevrimdışı Asysgl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınızı sürekli şehir içi ve düşük devirde kullanıyorsanız motoru kurum ve mazot pisliklerinden dolayı motoru zorlamış olabilir o yüzden otobana çıkıp 2 saat sportta tam gaz gitmemek şartı ile 130km sabitleyip gidin kurumları azda olsa temizler motor rahatlar denemenizi tavsiye ederim