škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyo Çekim Problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada videoyu da yeni izledim, böyle bir sorun insanı arabadan soğutur!
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben hem servise hem de yüce otoya şikayetimi bildirdim. google a  skoda global yazdığımda nereye şikayette bulunacağımı çok çözemedim. link verirseniz sevinirim. bir de bu şikayeti bildirdiğimizde ilk defa duyuyorlarmış gibi yapmaları canımı sıkmaya başladı. önemsemediklerinin göstergesi bence. 1 hafta daha dönüş olmazsa ben hukuk sürecine başvuracağım ve hafta içi bunu ilgili birimlere bildireceğim. ayrıca şikayetlerinizi ve kurumun ilgisizlğini  http://forum.donanimhaber.com/m_66778227/mpage_40/tm.htm  e mutlaka yazın. alacak olan insanlar tekrar düşüsünler..

Çevrimdışı drys

• 1.6 TDI CR DSG Elegance
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda müşteri hizmetleri telefonu ,global olabilir tam bilemiyorum.Bu telefona şikayet bırakabilirsiniz ayrıca:0212 3350466

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bana gelen cevap sks.service@skoda-auto.cz adresindendi. benim gönderdigim mail adresleri
info@skoda-info.cz
support.facebook@skoda-auto.cz
service@skodaworld.com
sales@skodaworld.com

geç yazdığım için kusura bakmayın ancak girebildim.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2013, 13:54:45 Gönderen: ucetinkaya »

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;436587
Aracınızda donanımsal sorun var büyük ihtimelle videodanda bu görünüyor.İlk olarak ana üniteye bakacaklardır büyük ihtimalle sıkıntı ondadır canınızı sıkmayın :) Hangi servise gidiyorsunuz?

Sorunun ne olduğunu bulmaya çalışsalar problem degil. sürekli bilgisayar kayıtlarını alıp merkeze gönderiyorlar. ayrıca bu sorun ellerindeki test araçlarındada var.onda sorunu çözebilirler.

istanbulda oguslardan aldım aracı. ama farketmiyor diger servise giden arkadaslar da aynı problemi yaşıyor.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;436634
Bu arada videoyu da yeni izledim, böyle bir sorun insanı arabadan soğutur!

ben soğudum bile :)

hergün trafikdeyim böyle olunca hiç çekilmiyor. bence sorun hemen halledilcek birşey ama çok yavaşlar.

bu arada 2 aydır bir trafik setini veremediler.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;436627
bu arada organize olup yapabileceğimiz her ne varsa ben varım..  okan_serbetciler@hotmail.com

avukat bir arkadaş bulmaya çalışıyorum. aracı geri iade etmeye kadar artık düşünüyorum. böyle basit bir sorun için bile uğraşıyoruz.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu arada globale tekrar yazdım. referans olarak buranın adresini verdim. Türkçe öğrenmek zorunladalar :)

Facebook, twitter vs nerde bulursam paylaşıyorum. çözüm üretsinler onuda paylaşırım

Also our forum url is http://www.skodaturkey.com/forumdisplay.php?f=78
  Subject                 : Radyo Çekim Problemi
  View count         : 1,891
  Reply                     : 81

So many people cancelled their application.

PS: Forum language is Turkish.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2013, 13:33:24 Gönderen: ucetinkaya »

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;436826
avukat bir arkadaş bulmaya çalışıyorum. aracı geri iade etmeye kadar artık düşünüyorum. böyle basit bir sorun için bile uğraşıyoruz.

verdiğiniz adreslere şikayetlerimi bildirdim. eğer dönüşler olumsuz olursa ben de mahkemede hakkımı arayacağım.

Çevrimdışı drys

• 1.6 TDI CR DSG Elegance
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şu sorunları ve gerek servislerin gerekse distribütörlüğün ilgisizliğini, vurdumduymazlığını okudukça iyi ki son anda siparişten vazgeçmişim diyorum.Aslında ben bu vurdumduymazlığa pek yabancı da değilim çünkü 2011 de almış olduğum sıfır oktaviada ki iç döşemeden kaynaklanan pis kokudan çok çekmiştim tam bir yıl çekmiştim o gübreye benzer kokuyu ve ne yüce ne de avrupada ki çek üretici firması bu sorunu ciddiye alıpta bir çözüm üretmemişti!Umarım olmaz ama bu radyo sorunu da ona benzeyecek gibi

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drys;436885
Şu sorunları ve gerek servislerin gerekse distribütörlüğün ilgisizliğini, vurdumduymazlığını okudukça iyi ki son anda siparişten vazgeçmişim diyorum.Aslında ben bu vurdumduymazlığa pek yabancı da değilim çünkü 2011 de almış olduğum sıfır oktaviada ki iç döşemeden kaynaklanan pis kokudan çok çekmiştim tam bir yıl çekmiştim o gübreye benzer kokuyu ve ne yüce ne de avrupada ki çek üretici firması bu sorunu ciddiye alıpta bir çözüm üretmemişti!Umarım olmaz ama bu radyo sorunu da ona benzeyecek gibi

aslında kendileri bilir. sonucda etrafımda bana aracı soran herkes bu problemi öğrendi :)

herkes bir daha düşünüyor skoda almayı. araç güzel ama bu durumlar hiç hoş değil.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;436861
verdiğiniz adreslere şikayetlerimi bildirdim. eğer dönüşler olumsuz olursa ben de mahkemede hakkımı arayacağım.

Ben tekrar mail gönderdim. ama cevap gelmedi. sizde son durum nedir.

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;437794
Ben tekrar mail gönderdim. ama cevap gelmedi. sizde son durum nedir.

sabah yüce otoyu aradım tekrar. öğleden sonra dönüş yapacaklar heralde. (sorun ilk kez duyuluyormuş gibiydi yine :) )

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
cumartesi yine servise gidiyorum. yine guncelleme yapacaklarmis :)

yazılımın versiyon bilgilerini servise gitmeden kontrol edim. bakalım gerçekden güncelleme olacakmı

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yüce otodan aradılar az önce. yurtdışından yazılım güncellemesi bekliyoruz dediler. gelince haberdar edeceklerini söylediler.