škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Sert Plastik Koruma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar malumunuz arac srt plastıkten ımal edılmıs ozellıkle kapı dosemelerı ve on konsol cızılmelere karsı dayanıksız bu sorundan benım gıbı sıkayetcı pek cok arkadas vardır dıye tahmın edıyorum bu sorunu nsl cozebılırız yanı koruma fılmı falan gıbı nasıl bır cozum buluruz fıkrı olan arkadaslardan yorum beklıyorum.
Sımdıden tesekkurler.

Çevrimdışı AYKUT20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://tr.aliexpress.com/item/Car-dashboard-Avoid-light-pad-Instrument-platform-desk-cover-Mats-Carpets-Auto-accessories-For-2013-skoda/32322856501.html

sitede böyle bişey görmüştüm hem parlamayı önleyici olarak hem de koruma olarak kullanılabilir ama işlevsel mi bilmiyorum bi deneyeni bulmak lazım

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu urunu bılıyorum aykut bey hatta alayım bır ara dedım de hos gorunmez dıye vazgectım ama benım dedıgım torpıdo kapagını kapı dosemelwrının sert plastıgını falan cızılmelere karsı korumak ıcın fılmm falan gıbı yontemler var mı

Çevrimdışı AYKUT20

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
anladım ama saat 1 gibi parlama çok oluyor o yüzden ürün düşünüyorum ama bi cesaret edip de alamıyorum

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi alırsan yorumlarını bekliyoruz :D ama gerçekten öğleye doğru parlama yapıyor.Arabanın sert plastik işi iyi değil aslında ne vardı biraz daha yumuşak malzeme kullanılsaydı.Bu kadar da malzemeden çalınmaz ki.Geçen hafta yeni fabiayı inceledim onun plastiği daha kötü dedim aman sus elindekine şükret.Sert platik dışında arabadan gayet memnunum aslında ama bu soruna bir çözüm bulmalıyız çünkü uzun vadede çizilecektir mutlaka

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben torpido üstüne ve kapı alt ceplerine deri kumaş alıp aliexpressteki gibi uygulamalar yapmayı düşünüyorum, önemli olan iyi bir doku seçip düzgün uygulamak, en azından torpidodaki sert plastik görüntüsünü de yumuşak bir dokuya çevirmiş olacağım.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;511476
Ben torpido üstüne ve kapı alt ceplerine deri kumaş alıp aliexpressteki gibi uygulamalar yapmayı düşünüyorum, önemli olan iyi bir doku seçip düzgün uygulamak, en azından torpidodaki sert plastik görüntüsünü de yumuşak bir dokuya çevirmiş olacağım.

Aynen ben de boyle derı ya da fılm gıbı uygulamlat dusunuyotum pekı bu kaplatma ıslarını kımlere nsl yaptırabılıtız acaba aeastırdın mı hıc saday hocam

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam gogusu komple plastidip kaplayabilirsiniz. Ama bunun icinde kaplanacak seyleri aractan sokmeniz gerekir

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sokme olmadan yapmayı planlıyorum hocam aslında

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;511540
Aynen ben de boyle derı ya da fılm gıbı uygulamlat dusunuyotum pekı bu kaplatma ıslarını kımlere nsl yaptırabılıtız acaba aeastırdın mı hıc saday hocam

Kendim yapacağım tabiki, direksiyon kaplamasindan  zor degil ya

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uygulama ıcın hangı asamaları yapacasın pekı fatıh hocam yapınca fotolar mısın ben de sert plastıklwrı cızılmeyı onlemek ıcın ınce seffaf fılm cektırmeyı dusunuyordum tabıı olursa ama derı de mantıklı duruyor

Çevrimdışı rcpycl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
meraba. ben de dizel dsg elegance aldim bir hafta oluyor. ic malzeme evet plastik fazla biraz ama bana cok kalitesiz gelmedi. en azindan yeni toyotaninkinden daha kaliteli. gercekten cok ses gelir mi ilerleyen zamanlarda yoksa abartilacsk bir durum degil mi? tesekkurler

Çevrimdışı ozgrsrgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Piyasada ki çoğu arabadan çok daha iyi malzemeden yapılmış bir ön konsola sahip olduğumuzu düşünüyorum,aynı donanım seviyesinde ,daha iyi malzeme kaliyesi isteyenlerin cebinden çıkacak tutar minimum 80.000 tl civarında olacaktır.Zira bu aracın bu fiyata satılmasının sebebi önünde VW ambleminin olmayışıdır.Dışarıda bu araçları kullanmayanlar ve burun kıvıranlar gitsin leğen plastiğinden yapılma 77.000 tl fiyata sahip piyasada ki diğer araçları alsınlar.

Çevrimdışı rcpycl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet hocam kesinlikle katiliyorum gecen sene yeni toyota almistim malzeme kalitesi rapidin yanindan bole gecemez 4 ay zor dayanmistim o araca.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgrsrgn;512394
Piyasada ki çoğu arabadan çok daha iyi malzemeden yapılmış bir ön konsola sahip olduğumuzu düşünüyorum,aynı donanım seviyesinde ,daha iyi malzeme kaliyesi isteyenlerin cebinden çıkacak tutar minimum 80.000 tl civarında olacaktır.Zira bu aracın bu fiyata satılmasının sebebi önünde VW ambleminin olmayışıdır.Dışarıda bu araçları kullanmayanlar ve burun kıvıranlar gitsin leğen plastiğinden yapılma 77.000 tl fiyata sahip piyasada ki diğer araçları alsınlar.

Doğru diyosun da, daha 4000km lik arabadan da çıtır çıtır sert plastik sesi ön konsol ve çevresinden gelmeye başlayınca insanın morali bozuluyor, havalar ısınınca gevreyen sert plastik daha çok çıtırdıyor, mübarek cips gibi çıtır çıtır:D, sürekli müzik dinlemek zorunda kalıyorum, birisi binince de hemen müzik açıyorum, çıtırtıları duyup yorum yaparsa sinirlenirim diye.