škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

motor yağı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar benzınlı 1.2 tsı rapıd ıcın hangı motor yaglarınu onerırsınız ya da servıse gırenler hangı yag kullanıldı kıtapcıkta castrol reklamı var ama kıtapcıgın ıcınde sentetık yag kullanın yazıyor castrol veya dıger yagları kullananlar hangı modelını kullqnıyorsa yazarsanız bılgılenmıs oluruz motor yagı en onemlı bılesenlerden cunku bu konuda bılgılı olmak gerek

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
castrol 5/30 edge tam sentetik veya mobil tam sentetik iyidir tavsiye olunur ben castrol kullanıyorum gayette memnunum

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mobil 1 Esp Formula 5w-30
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda da tam sentetık castrol onerıyor aslında pekı 5/30 modelınden baska hangı modellerı kullanalım

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
üc gün önce 1.2 htp fabia nin bakimini yaptirdim mobil1 5w30 koydurdum. servisteki usta turbolu yüksek basincta calisan araclar icin castrolün 0w30 unun cok kaliteli bir yag oldugunu ve turbolu araclar icin uygun oldugunu soyledi. tabi iklim konusu da herhalde yag seciminde etkilidir. forumda gulf, mobil1, castrol kullananlar var 5w30 memnun olduklarini söylüyorlar

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mobil esp 5w-30 kullandım, özellikle yokuşlarda çok farketti ama önceki yağın eskidiği için de olabilir.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yag değişiminden sonra marş basarken bile farketti ayrıca  110 le giderken bile gaz verince çok istekli gidiyor.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sn. Ege sızın aracınız dızel mı tsı (1.2-1.4) mıydı

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gulf formula ule 5w30, 4 litresi yaklaşık 75 lira. Hem fiyatı uygun hem en bilindik kaliteli markaların tam sentetiklerinden aşağı kalır yanı yok. Şiddetle tavsiye edilir.