škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda XL SUV (YETI'nin büyüğü)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda XL SUV (YETI'nin büyüğü)

Skoda YETI'den daha büyük olan ve Hyundai ve Kia'nın (Santa Fe, Sorento) modellerine rakip bir SUV çıkaracakmış. Uzunluğu 4,60 m civarında olacakmış.

Ayrıca Skoda yakın gelecekte; 2013'te ucuz bir orta sınıf araç, 2012'de kompakt bir MPV, 2011'de mini bir araç ve 2013'te Octavia III'ü çıkarmayı planlıyormuş.

Kaynak: AUTO ZEITUNG Heft 09/2010
http://www.autozeitung.de/aktuelles-heft/aktuelles-heft-auto-zeitung-092010
http://www.skodacommunity.de/skoda-forum/skoda-allgemein/54935-skoda-xl-suv/
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı zafer0609

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kjkggkgjhkgjköljgkölghjklhjklhjklöhkjlöhjkölhkjöl
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2010, 00:49:37 Gönderen: zafer0609 »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ford almıştı arkadaşım 2004 yılında.O yıllarda hemen aradılar memnunmusunuz falan, bir kaç hediye göndermişlerdi.Tabiki Ford'un fabrikası burda, koskoca Koç grubu var arkasında..

Dayım E200 almıştı.Her ay dergilerini yolluyorlar.Sattı arabayı hala geliyor dergi.

Elbetteki Mercedes müşteri hizmetleri ile kıyaslanamaz ama..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı roomster.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu durumdan birçok araç sahibi yakınıyo.Biz dahil olmak üzere..
[SIGPIC][/SIGPIC]

06lkn66

• Ziyaretçi
skoda kendini sonradan bozdu demekki 2004'te fabiayı alırkenki müşteri temsilcimiz hala arar babamı bakım zamanı yaklaşınca bakımdan sonra memnun kaldınızmı diye arabayı alırkende park sensörleriyle sis farlarını hediye etmişlerdi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yüceden bir şey beklemeyin yüce her zaman yüce değişmez. .

Çevrimdışı Ergn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer0609;100598
bende yeti aldım memnun değilim yedinci skodam bu araba ama yüce oto müşteri sorunlarıyla ilgilenmiyor arıyorum telefonla bir sorun için biz size döneceğiz dediler o ona bağlıyor öbürü başkasına en sonun cusuda biz sizi telefonunuzu alayım arayalım dedi 15 20 gün oldu daha arayacaklar yeti 1.2 motor üzerinde tsı motor yazıyor ruhsatı ve faturasında tfsı motor yazıyor o zaman benim tfsı motorumu verin faturaya göre yada yanlışınızı düzeltin aynasıda iç dikiz ayna bozuk geldi neyse servisde değiştirdik tüp lü garantiye bayiler giriyor diyor servis tüplü
arabayı içieri bile sokmuyor yüce oto kabul etmiyor diyor hangisi doğru acaba bir sürü para verip skoda aldık garanti dışı sayılıyor birde tüpe para verik 2000 tl hangisi haklı acaba artık skodaları satıyorum wolswagene dönüyorum nedeni müşterinin sorunlarıyla ilgilenmiyor tam 7 tane skoda aldım hiç yüce oto arayıpta hayırlı olsun memnunmusunuz bir sorununuz varmıdemediler sattıktan sonra işleri bitiyor benim gibi müşteriyi bir daha bulamaz yüce oto ve 2 yıl içerisinde aldım 7 tane skoda YIHİÇ HEDİYE BİLE göndermediler teşekkür bile gelmedi ford aldı arkadaşım 1 hafta içinde müşteri hizmetleri aradı memnunmusunuz bir şikayetiniz varmıdiye neyse skoda aramıyor sormuyor bende skodaları satıyorum memnun değilim SKODADAN ARTIK ZAFER UZUNÖZ

bence bunu sikayetvar.com a yazın bakın size nasıl dönüyorlar.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2010, 23:58:07 Gönderen: Ergn »
VW PASSAT 2.0 TDI Comfortline 2006

Ugur A.

• Ziyaretçi
Yeti' nin büyüğü değil de bu ne zaman çıkar acaba?

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;101103
Yeti' nin büyüğü değil de bu ne zaman çıkar acaba?

bunun çıkacağını sanmıyorum :(
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: isikayhan;101105
bunun çıkacağını sanmıyorum :(

Neden?

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer0609;100598
bende yeti aldım memnun değilim yedinci skodam bu araba ama yüce oto müşteri sorunlarıyla ilgilenmiyor arıyorum telefonla bir sorun için biz size döneceğiz dediler o ona bağlıyor öbürü başkasına en sonun cusuda biz sizi telefonunuzu alayım arayalım dedi 15 20 gün oldu daha arayacaklar yeti 1.2 motor üzerinde tsı motor yazıyor ruhsatı ve faturasında tfsı motor yazıyor o zaman benim tfsı motorumu verin faturaya göre yada yanlışınızı düzeltin aynasıda iç dikiz ayna bozuk geldi neyse servisde değiştirdik tüp lü garantiye bayiler giriyor diyor servis tüplü
 arabayı içieri bile sokmuyor yüce oto kabul etmiyor diyor hangisi doğru acaba bir sürü para verip skoda aldık garanti dışı sayılıyor birde tüpe para verik 2000 tl hangisi haklı acaba artık skodaları satıyorum wolswagene dönüyorum nedeni müşterinin sorunlarıyla ilgilenmiyor tam 7 tane skoda aldım hiç yüce oto arayıpta hayırlı olsun memnunmusunuz bir sorununuz varmıdemediler sattıktan sonra işleri bitiyor benim gibi müşteriyi bir daha bulamaz yüce oto ve 2 yıl içerisinde aldım 7 tane skoda YIHİÇ HEDİYE BİLE göndermediler teşekkür bile gelmedi ford aldı arkadaşım 1 hafta içinde müşteri hizmetleri aradı memnunmusunuz bir şikayetiniz varmıdiye neyse skoda aramıyor sormuyor bende skodaları satıyorum memnun değilim SKODADAN ARTIK ZAFER UZUNÖZ

1. hata 1,2 tsi motor  zaten turbolu FSİ motordur TFSİ dır. direkt enjeksiyonludur. yani aracınızın üzerindeki motor zaten TFSİ 1,2 tsi tfsi hepsi aynı şey hiç bir farkları yok sadece isimlendirme farkı.

2. hata FSİ makineye gidip lpg takmışsınız.

3. hata lpgye hiç bir skoda bayisi garanti vermek zorunda da değil. distiribörler açıkçada belirtiyorlar zaten takarsan saymam diye. garantiyi bozmadıklarını söyleyenler lpg yokmş gibi işlem yapıyorlar o şekilde bozmuyorlar kendi insiyatiflerini kullanarak zaten ciddi bir sorun olduğu zamanda ama lpg var diyecekler zira bir nevi görevini kötüye kullanarak sana yarar sağlıyor gibi görünen adam asla o işin arkasında durmaz. başka hiç bir türlü garanti vermek zorunda değiller.

VW geçtiğinz zaman sıfır araç alıp lpg takarsanız aynı garanti problemini tekrar yaşayacaksınız. lpg de verimli motor arıyorsanızda sadece 1,6 8v olanı almanız gerekiyor.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2010, 02:11:08 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octi konusu ise bence golf V platformu kalkıp golf 7 ile gelicek komple yeni platform gelene kadar ne octi ne leon ne a3 değişecek passat jetta superb dahil bunların hepsi golf e  bağlı. ne zaman gelicekleride golfe bağlı dolayısı ile. ama ilk önce genelde a3 e veriyorlar golften 3 5 ay önce çıkar o. bugüne kadr hep bu şekilde geliştiği için bu şekilde düşünüyorum.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim. :uhu:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;101532
Sorumu cevapladığınız için teşekkür ederim. :uhu:

İçimizde skoda'nın müdürleri olmadığı için sorunuza net bir cevap vermek zor :)

Ama tahminen o tasarımlı bir suv pek tutmaz.Heleki Skoda ise üreten pek tutacağını sanmıyorum.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün sabah giderken opera civarında beyaz bir yeti gördüm.araç çok küçük geldi ve bana jeep havası vermedi.roomster platformu üstüne kurulu.hatta ilk roomster sandım ama öndeki sis farlarından ayırdım:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS