škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İlk YETİ ikinci el ilanı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer0609;100603
Bende yeti aldim beğenmedim satiyorum yedinci skodam bu araba ama yüce otonun ilgisizliğinden satiyorum müşteriye karşi çok ilgisizler ve birde araba çok yakit-yakiyor iki yil içinde yeditane skoda aldim bir ararlar hayirli olsun varmibir şikayetiniz isteğiniz demediler artik skoda almayacağim

Sizi biliyorum.Galerici sanıyordum :D

Nesini beğenmediniz? 2 senede 7 skoda değiştirmiş olmanızdan şunu anlamalımıyız " Skoda otomobilleri hiç bir zaman uzun süre keyifle binilecek  otomobiller değillerdir " :hanz:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;100628
Belki daha güzel yapılabilirdi ama tipsiz değil bence. Şuna bi baksanıza amcaları...

Dün çıplak gözle gördüm bir tane. Gayet de güzel. Toplu bir araç.
Škoda' nın modelleri maalesef hiç fotojenik değiller. Canlı halleriyle foto halleri birbirinden çok farklı oluyor.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;100705
Dün çıplak gözle gördüm bir tane. Gayet de güzel. Toplu bir araç.
Škoda' nın modelleri maalesef hiç fotojenik değiller. Canlı halleriyle foto halleri birbirinden çok farklı oluyor.

Ben de kampuste açık grisini gördüm. Bu kadar yakışmamıştı. Arabada açık renk sevmeme rağmen Yeti'de koyu rengi beğendim. Daha saldırgan ve karizmatik durmuş bence.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende siyah renk sevmeme rağmen bir türlü alışamadım. Siyah rengini gözle görme imkanımda oldu ama ısınamadım. Açık mavi daha çok hoşuma gitti açıkçası.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=4857

Çevrimdışı zafer0609

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok güzel bir araba
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2010, 23:56:02 Gönderen: zafer0609 »

Çevrimdışı zafer0609

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Resimde görülen yeti
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2010, 23:53:49 Gönderen: zafer0609 »

Çevrimdışı emr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zafer0609;115008
çok yakarsa benim yeti gibi birde clasicte hiç özellik yok jeep diye çıkarmışlar activi cd çalarını bile octavia clasicten koymuşlar sadece iki airbaek var başkabişey yok arka camlar bile maniel 40 milyara gider bu yeti yi satarım 1.2 motor motorda kaldırmıyor yokuşta bayılıyor 30 binliraya dastır alırım dacia mükemmel araba bence herşey var arabada hiç olmazsa benimde yeti satlık ama alan adama acıyorum beni yaktı alanıda yakmasın 7 tane skoda aldım köpekler gibi pişmanım skoda aldığıma 2 yılda yedi skoda aldım arkadaşlar ama çok pişmanım birane volswagen alsaydım hiç zarar etmezdim 7 arabadan yani skodadan zararım 100000 tl vallaha billaha ikinci eli hiç yok 56 binliraya alıyorsun geriye 41000 e satıyorsun yüzde 40 zararına alan varsa buyrun yetiyi satıyorum kaçlira vereceksiniz araba 1500 km 2010 1.2 active çelik cantlı 4 cam otomatik hasarsız beyaz renkte bana 40000 tl ye mal oldu kaç lira vereceksiniz tel 05553803977 park sensürü ve çelik cant sonradan takılma arka cam otomatği ve çelik tavan raylarının farkı verildi alındı iki airbek var abs asr başka yok

madem bu kadar zarar ediyorsunuz ne diye hala skoda alıyorsunuz baştan dacia alıcaktınız dacia ile skoda kıyaslıyorsanız yazık arabadan anlamıyorsunuz. yokuşta kaldırmıyor diyorsunuz ben 6 kişi binerek test ettim gayette seri. dacia da varmı acaba böylemotor o 1990 yılından kalma renault 1.6 motoru bu 1.2 den 2 kat fazla yakacağına eminim. ikincisi gidin bi dacianın işçiliğine bak bide yetiye bakın

buarada bide gidin bu hafta cıkan autoshow dergisini inceleyin nissan qashqai - renault koleos - hyundai ix35 - skoda yeti karşılaştırmada bakın kim birinci cıkmış hangi değerlendirmelerde ne kadar fark atmış bi inceleyin

06lkn66

• Ziyaretçi
madem zararınız 100000 oldu siz hala akıllanmamışsınız skoda alım satım aracı değilki zevk keyif aracı bu arabaların keyfini süreceğinize sürekli sorunlarına kafa yorup sonra gelip burda şikayetçi oluyorsunuz sizden başka kim var bu motorları kulalnıpta şikayet eden ihtiyaçlarınıza göre araç almıyorsunuz sonrada burda yok efendim şöyle böyle

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pick-up'larını Yeti kısmında satmaya çalışanlara ne demeli :)

http://www.sahibinden.com/search.php?a=8&&b[search_text]=Yeti&b[country_id]=1&b[city_id]=0&b[lrt]=1&b[region_id]=0&b[uncompleted]=0&b[minprice]=1&b[maxprice]=10.000&b[pricecurr]=1&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=135938&c=135938&search_result_page_limit=20&sKlasik=1&c=135938&b[sort_field]=i_01&b[sort_order]=asc&b[page]=1

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle