škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

01.02.2015 İstanbul Buluşması

kadir_ · 126 · 30412

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul da herkes yoğun herhalde, kimsenin buluşmaya ayıracak vakti yok...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla hocam ben istanbul bayrampaşadayım. Yakınlarda olan hemen mini event yapalım.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;522349
Valla hocam ben istanbul bayrampaşadayım. Yakınlarda olan hemen mini event yapalım.
Ben de Eyüp' teyim. Mahalle kahvehanesinde buluşma düzenleyek.:D
Şaka bir yana tatil planları yapanlar var, bayramda memleketine gidecek olanlar var, yıllık iznini kullanıp bir şeyler planlayanlar var, ...vb. O nedenle insanlar yorum yapmıyor buluşma başlıklarına. Herkesin işi gücü var, Angaralılar gibi boşta değiliz.:hih:

Lan en sonda niye atarlandım bilmiyorum ve çok korkuyorum.:kork1::aman::kork2::knp:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:)
Korkma abi arkandayım,
Oyle bir sehir düsününkü Bayram önceleri sonraları, bırakın kendi trafigini, 100 km uzagındaki komşu sehrin Izmitin trafigini bile alt üst ediyor,
Otoban doluyor, taşıyor E-5 e,
E-5 bile doluyor, taşıyor Izmit yan yollara, mahalle aralarına,
Çoook adam yaşıyor bu Istanbulda, birçoguda yaşadığını zannediyor, hayat koşturmacasından bırak buluşmayı..............birçok şeye zaman yok,
abi yetermi? arkadan Emrah fonu ver..:D

şaka bi yana Istanbul tayfası epeydir sessiz vay, özlettiniz kendinizi, nerde o eski Bursa, Bolu, Abant, Kocaeli, Riva buluşmaları:(

Ekonomi gerçekten kötüye gidiyor galiba :p, Istanbuldan başlayıp Anadoluya yayılmasa bari.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;522502
:)
Korkma abi arkandayım,
Oyle bir sehir düsününkü Bayram önceleri sonraları, bırakın kendi trafigini, 100 km uzagındaki komşu sehrin Izmitin trafigini bile alt üst ediyor,
Otoban doluyor, taşıyor E-5 e,
E-5 bile doluyor, taşıyor Izmit yan yollara, mahalle aralarına,
Çoook adam yaşıyor bu Istanbulda, birçoguda yaşadığını zannediyor, hayat koşturmacasından bırak buluşmayı..............birçok şeye zaman yok,
abi yetermi? arkadan Emrah fonu ver..:D

şaka bi yana Istanbul tayfası epeydir sessiz vay, özlettiniz kendinizi, nerde o eski Bursa, Bolu, Abant, Kocaeli, Riva buluşmaları:(

Ekonomi gerçekten kötüye gidiyor galiba :p, Istanbuldan başlayıp Anadoluya yayılmasa bari.

o trafiğin etkilenme mevzusunu en iyi ben bilirim abi düzenli olarak İzmit'e gelip giderim kurban bayramının son günü Ankara'dan Kartepe'ye ikibuçuk saatte gittim Kartepe'den otogar çıkışına 50 dakkada gidebilmiştim daha tövbeliyim öyle zamanlarda gitmeye :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;522483
Ben de Eyüp' teyim. Mahalle kahvehanesinde buluşma düzenleyek.:D
Şaka bir yana tatil planları yapanlar var, bayramda memleketine gidecek olanlar var, yıllık iznini kullanıp bir şeyler planlayanlar var, ...vb. O nedenle insanlar yorum yapmıyor buluşma başlıklarına. Herkesin işi gücü var, Angaralılar gibi boşta değiliz.:hih:

Lan en sonda niye atarlandım bilmiyorum ve çok korkuyorum.:kork1::aman::kork2::knp:

Biz tatilimizi golbasinda yapiyoruhkk :hih:

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yeşil R53;522349
Basaksehirdeyim bende. Yer zaman bildirirseniz aninda damlarim. Oncu olan biri olursa bi wapp grubu mantikli olur istanbul icin.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;522483
Herkesin işi gücü var, Angaralılar gibi boşta değiliz.:hih:

Hoaaayydaaaa Uğur abi nettin yav [emoji23] şaka bi yana angara tayfada şuan boşta tek insan yok herkes ya yaz okulunda ya staj yapıyo, çalışanlar çalışıyor, ulaa askerde vatanı bekleyenimiz bile var [emoji23]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;522588
Hoaaayydaaaa Uğur abi nettin yav [emoji23] şaka bi yana angara tayfada şuan boşta tek insan yok herkes ya yaz okulunda ya staj yapıyo, çalışanlar çalışıyor, ulaa askerde vatanı bekleyenimiz bile var [emoji23]

Hey gidi heeey.

Eeeeeyyyy histanbul tayfasiii vatan mudafasini sizden ogrenecek degiliz :D

Biiiz bu foruma bas koyduk, canimizi koyduk, manitacilk/evlilik hayatlarimizi tehlikeye attik.
Kac kere gece 12 de bulusmadan donduk diye hatunlardan firca yedik.. Ne cicekler guller aldik. :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;522600
Hey gidi heeey.

Eeeeeyyyy histanbul tayfasiii vatan mudafasini sizden ogrenecek degiliz :D

Biiiz bu foruma bas koyduk, canimizi koyduk, manitacilk/evlilik hayatlarimizi tehlikeye attik.
Kac kere gece 12 de bulusmadan donduk diye hatunlardan firca yedik.. Ne cicekler guller aldik. :D

Aman diyim reyiz nettin gitti karizma [emoji23]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;522603
Aman diyim reyiz nettin gitti karizma [emoji23]

Bizim karizmamiz hatuna laga luga yaparak elde edilmedi, hatunun laga luga yapmasini goze alarak elde edildi yavru kurt :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;522605
Bizim karizmamiz hatuna laga luga yaparak elde edilmedi, hatunun laga luga yapmasini goze alarak elde edildi yavru kurt :)

Büyüksün reis [emoji2][emoji106]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;522605

Reis coştu :)

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yahu.yıllardan beri uğraştık. skodayı aldık. ama eski buluşmalar bitmiş. bir irfan bey ile tanışamadık.