škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni otoyolu test ettim HGS ücreti Fahiş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün yeni açılışı yapılan  otoyolu test ettim. Orhangazi'den tünele girip yalova dan çıkmak harikaydi. Yaklaşık 30 km otoyol için hgs den 14 TL kesinti yapılmış. Köprü neysede sadece otoyolun küçük bir kısmı için 14 TL çok fahiş bir rakam. Bu fiyatla kesinlikle bir daha kullanmam o yolu.
Hesapliyorum 11 TL  mazot yakmisim (gidiş 35 km dönüş normal yol toplam 77 km) 14 TL HGS ödemişim.
GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2016, 20:50:59 Gönderen: Physicist16 »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Göcek tüneli 970 m 4.5tl bende önceden 3.5tl iken geçiyordum şimdi vazgeçtim 9 tl cebimde oh mis gibi.şimdi tünel sinek avlıyor.önceden yarıdan fazlası tünelden geçerken şimdi %25 araç anca tünelden geçiyor.tünelden geçmeyen 4.5 km rampaçıkıyor fethiye'den muğla'ya giderken.Geri dönüş 1 km rampa diğer geri kalan iniş zaten beleş yakıyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı nedim_yildiz1961

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir arkadaşım salı günü otobanı kullandı. Ona kaç lira kestigini sordum. Hgs devrede değilmiş. Elden 8,35. Tl. Kesmiş.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kesintiye itiraz ettim. 5 sn içinde 3 geçiş yazmış HGS me. Iade edecekler.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Physicist16;571605
Bugün yeni açılışı yapılan  otoyolu test ettim. Orhangazi'den tünele girip yalova dan çıkmak harikaydi. Yaklaşık 30 km otoyol için hgs den 14 TL kesinti yapılmış. Köprü neysede sadece otoyolun küçük bir kısmı için 14 TL çok fahiş bir rakam. Bu fiyatla kesinlikle bir daha kullanmam o yolu.
Hesapliyorum 11 TL  mazot yakmisim (gidiş 35 km dönüş normal yol toplam 77 km) 14 TL HGS ödemişim.

Orhangazili misin ? Bende iznik ışıklarının ordan girdim geçen hafta altınovadan çıktım 5.90 tl (tek yön fiyatı dönüş için tekrar 5.90) verdim. Sen karsaktan mı girdin ?

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Orhangazi'den girdim Altınova san çıktım. Toplamda 14 küsür geçmiş.  Iade edecekler fazladan yazılanı.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Physicist16;572425
Orhangazi'den girdim Altınova san çıktım. Toplamda 14 küsür geçmiş.  Iade edecekler fazladan yazılanı.

Orhangazide 2 giriş var biri iznik diğeri karsak onu sordum bende ;)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hgs ler şuan çalışıyor mu? Eğer çalışıyorsa gireceğim yarın. Birde hgs kartımı ön camdaki not tutucuya taksam sistem okuyabilir mi acaba?

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;572447
Hgs ler şuan çalışıyor mu? Eğer çalışıyorsa gireceğim yarın. Birde hgs kartımı ön camdaki not tutucuya taksam sistem okuyabilir mi acaba?
Yeni aracima aldığım etiketi yapistirmadim hiç.  Bir bantla geçeceğim zamam idareten tutturup geçtim. Sorun yok algılıyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Physicist16;572450
Yeni aracima aldığım etiketi yapistirmadim hiç.  Bir bantla geçeceğim zamam idareten tutturup geçtim. Sorun yok algılıyor.

ben hgs aldım kart falan yok dediler plakadan okuyacak sistem dediler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben etiketi eski kgs kartına yapıştırdım geçerken mandala sıkıştırıp sorunsuz geçiyorum

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim hgs kart şeklinde araç değiştirdim mi gidip plaka bilgilerini yeniliyorum. 10 kere para veröeye gerek kalmıyor. Ön camdaki not tutucuya sıkıştıracağım umarım sorunsuz okur.