škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kararsız kaldım. Yardım lütfen.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yıllar önce Fellicia aracım vardı. Aracı çok sevmiştim. Haftaya Spaceback 1.4 TDI teslim alacağım. Araçla ilgili çok şikayet okudum. Daha teslim almadan korkmaya başladım. Vaz mı geçsem diye düşünüyorum.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın şikayetlik bir tarafı yok. İlk seri araçlarda sorunlar olabiliyor ama artık model rayına oturdu. Test ederek almanızı tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede korkacak birsey yok.

Istisnasiz her aracin kronik problemleri vardir. Kisa veya uzun vadede ortaya cikar bunlar.

Sadece skoda kullanicilari da biraz sikintili oldugu icin cabucak ortaya cikarip feryat figan ediyorlar o kadar ;)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Okudugunuz sikayet sayisi ve satilan arac sayisina bakak lazim.
Ve unutmayin internet ortami memnuniyet degil sikayet yazma ve care arama yeridir.
Cokta takinti yapmayin
Yeni supurge iyi supurur.

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erenbey16;566191
yıllar önce fellicia aracım vardı. Aracı çok sevmiştim. Haftaya spaceback 1.4 tdi teslim alacağım. Araçla ilgili çok şikayet okudum. Daha teslim almadan korkmaya başladım. Vaz mı geçsem diye düşünüyorum.

arabayi almadan önce böyle düşünürsen bence hiç alma ... Takinti olursa herşeyden nem kaparsin. Ne kadar takarsan o kadar üzerine terslikler gelir..... Sorunlar peşini birakmaz...ŞANS İŞİ BİRAZ DA  SORUNLARDA PEŞİNİ BIRAKMAYA BİLİR...SKODA İYİ ARAŞTIR ...SKODA ÇEKÇE SORUNLU ANLAMI VAR. Alacaksan  zaten garantili birde kasko yaptir. Gerisini boşver... Hayirlisi olsun....

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Araci yarın alacağım. Skoda kullanicilari bilinçli kullanicilardir. Her şikayetini yaziyorlar. Ben de fazla okudum galiba.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araci kullandim. Fiyat kalite orani bence gayet başarılı. Bu fiyata egea dizel alamıyorum bile...

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aklınızda araç ile alakalı sorular ve endişeler varsa garanti süresini uzatın bence . 2 sene olacak kasım ayında ben çok memnunum . Aracım 1,6 tdı dsg hem ekonomik hemde güven verici .

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Iki gündür büyük bir zevkle kullanıyorum aracımi. Garanti uzatimi da yaparsam bu aracı uzun yıllar binerim gibime geliyor.