škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia - Polo ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha bugün Fabia sattım. Ben Fabia derim

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun. Kaça sattiniz. Hangi modeldi.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben fabia'yı almadan önce ikisi arasında kalmıştım. bence araçtan beklentilerinizi bir kağıt üzerine döküp artıları eksileri listesi yapın.

fabia donanım olarak, polo ise konfor olarak önde. sert süspansiyona alışık değilseniz polo daha mantıklı gelebilir. ancak arabayı aldık içinde biraz bir şeyler olsun diyorsanız fabia açık ara önde.

Çevrimdışı SuperBahadır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;639751
ben fabia'yı almadan önce ikisi arasında kalmıştım. bence araçtan beklentilerinizi bir kağıt üzerine döküp artıları eksileri listesi yapın.

fabia donanım olarak, polo ise konfor olarak önde. sert süspansiyona alışık değilseniz polo daha mantıklı gelebilir. ancak arabayı aldık içinde biraz bir şeyler olsun diyorsanız fabia açık ara önde.

Arabayı kuzenim kullanıcak. İlk arabası olacak kadın şoför sakin kullanacağını düşünüyorum ve süspansiyon yumuşaklığını sertliğini anlayacak durumda değil şuan :D En az 5 yıl satmayacaklarını düşündüğüm için daha dolu bir araç onları daha mutlu eder diye düşünüyorum. Boş araçtan insan çok daha çabuk sıkılıyor ya da bana öyle geliyor bilemiyorum.

Daha yüksek donanım, Polonun yeni kasasının çıkması beni Fabia'ya itiyor açıkcası

Çevrimdışı sedatss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar donanım olarak + ve - leri belirtmişler zaten. Bende tek örnek vereyim. Eski kasa poloya bindiğim zaman ben daralıyorum açıkçası. Araç çok küçük geliyor ama fabia da o his yok. bu bile fabia tercih etmeme direkt neden olur şahsen.

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SuperBahadır;639783
Arabayı kuzenim kullanıcak. İlk arabası olacak kadın şoför sakin kullanacağını düşünüyorum ve süspansiyon yumuşaklığını sertliğini anlayacak durumda değil şuan :D En az 5 yıl satmayacaklarını düşündüğüm için daha dolu bir araç onları daha mutlu eder diye düşünüyorum. Boş araçtan insan çok daha çabuk sıkılıyor ya da bana öyle geliyor bilemiyorum.

Daha yüksek donanım, Polonun yeni kasasının çıkması beni Fabia'ya itiyor açıkcası

Kesinlikle doğru düşünce olduğunu düşünüyorum. polo ya göre bu araç çok daha donanımlı ve daha genç. Hayırlısı olsun diyelim. İnş uygun fiyata bulursunuz. Malum piyasa çılgın ve yaz geldi.

Çevrimdışı SuperBahadır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar arabanın bugün kaporasını verdim. Skoda Rapid Spaceback 1.2 tsı dsg style 2016 model 35.000 km de aracın yarın satışını alacağım. 70.000 liraya anlaştım, araçta kaza boya değişen yok hatasız mavi renkte

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SuperBahadır;639914
Arkadaşlar arabanın bugün kaporasını verdim. Skoda Rapid Spaceback 1.2 tsı dsg style 2016 model 35.000 km de aracın yarın satışını alacağım. 70.000 liraya anlaştım, araçta kaza boya değişen yok hatasız mavi renkte

güzel araç ve donanım hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız.