škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

forman ön frenler hakkında yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tatarsedat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam arkadaşlar. daha yeniyim 01/01/2010 tarihinde 92 mod. forman l aldım. aracı istanbuldan aldım. araçtan memnunum ama aracı kırıkkaleye getirirken 150 km sonra ön diskler sıkmaya başladı. ara ara su dökerek kırıkkaleye kadar geldim. daha sonra aracın ana merkez, ön fren hortumları disk merkez kıliper takımları kompladeğişip havası alındı ama sorun hala aynı. ön diskler sıkıyor uzun yola çıkıncada adeta yanıyor. şimdilik tek söylenen disk pistonları tamir takımlarının kalitesiz olduğu ve şişme yaptığı..
sizce sorun nerde olabilir ayrıca tamir takımının orjinalleri yok muş. yan sanayinin en iyi markası hangisi bilen varsa lütfen yardım etsin
teşekkürler...:(

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
.:wlc:.
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Bi 10 metre kadar gittikten sonra taş gibi sıkıp arabayı yerinden oynatmayacak gibi olup bi 10dk bekledikten sonra yumuşama oluyormu?
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2010, 12:15:23 Gönderen: by wodoo »
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı tatarsedat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yok sürekli sıkma var buda zamanla ısının fazlalaşmasına neden oluyo el vurulmuyo.
diskleri kontrol ettim balans yok gayet düzgün ama içinden çıkamadım. tamir takımı için iyisinin markasını bilen varsa değiştirip deniyeceğim.
teşekkürler.....

Çevrimdışı tatarsedat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tamam arkadaşlar tamir oldu. diskleri tutan pimler eğilmiş kasma yapıyomuş değiştirildi ve sorun halloldu..
ilginize teşekkürler...