škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2001 model skoda felicia 1.6 eksoz monifoldu lazım acil.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FARUKBEKÇİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2001 model  skoda felicia 1.6 glx aracımın ekzos monifoldu çatlak. bulamıyorum. parçanın üzerinde vw amblemi var. yardımlarınızı bekliyorum.
5426407883

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle "Tanışma" bölümünden kendinizi tanitın lütfen.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam manifold kaç dereceye çıkıyor bilemiyorum ama blok çatlaklarında bile kullanılan sun-fix ve bu tarz bir yapıştırıcı deneyebilirsiniz. Çatlağın bir resmi var mı?

Çevrimdışı FARUKBEKÇİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blauzahn;495572
hocam manifold kaç dereceye çıkıyor bilemiyorum ama blok çatlaklarında bile kullanılan sun-fix ve bu tarz bir yapıştırıcı deneyebilirsiniz. çatlağın bir resmi var mı?

resim yok

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sunfix öneririm. Daha dün iç içe geçmeli bir parça için dolgu yaptım. Dolguyu fazla yapmışım yalan söylemeyim 1 saat boyunca yarım santim kadar traşlayım diye uğraştım. Sertleşince matkap bile zor deliyor. Çatlak olan kısmı güzelce temizleyip zımparalayıp sunfixi hamur yapıp üzerini kapatınca inanın eskisinden sağlam olur. 10 liralık bir malzeme hatta :)

Çevrimdışı FARUKBEKÇİ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blauzahn;495576
sunfix öneririm. Daha dün iç içe geçmeli bir parça için dolgu yaptım. Dolguyu fazla yapmışım yalan söylemeyim 1 saat boyunca yarım santim kadar traşlayım diye uğraştım. Sertleşince matkap bile zor deliyor. çatlak olan kısmı güzelce temizleyip zımparalayıp sunfixi hamur yapıp üzerini kapatınca inanın eskisinden sağlam olur. 10 liralık bir malzeme hatta :)

çok teşekkür ederim. Sunfix nereden elde edebilirim.

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben burda mahalle hırdavatçısından temin ediyorum. Siz belki merkezde bulabilirsiniz. En kötü internetten alırsınız. Uygulama adımlarına dikkat edin yalnız. Uygulamayı yapınca aracı 24 saat kullanmayın. Ayrıca uygulamayı da soğuk yüzeye uygulayın. Yüzeyi biraz kalın zımpara ile zımparalayabilirsiniz. Pütürlü yüzeye daha iyi tutunur.