škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yol yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bozkurt0632

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçen hafta ctesi günü İstanbul' da ufak bir kaza geçirdim. arabamın ön camı dağıldı.
skoda yardımı arayarak ne yapabileceğimi sordum. arabayı servise çekeceklerini ,ptesi günü camı değiştireceklerini salı günü arabayı alabileceğimi söylediler.
İstanbul yüce otoda cam olduğu halde servis kapalı olduğundan ve yol yardımın da cam değiştirme işlemi yapmadığından camı bantla yapıştırıp pazar akşam Ankara' ya dönüp salı günüde and otoda camı orjinali ile değiştirdim.

yol yardımdan anladığım;
1- hafta sonu , resmi tatillerde yolda kalmamız gerektiği,
2- yüce otonun skoda konusunda müşteriye yardımı pek düşünmediği,
3- özellikle süperb modelinin yan sanayii camlarının daha piyasaya çıkmadığı,
4- arabayla ilgili bir sorun olduğunda başımızın çaresine bakmamız gerektiği:):):)

herkese kazasız belasız sürüşler.
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2013, 19:42:11 Gönderen: bozkurt0632 »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kıssadan hisse olmuş, geçmiş olsun

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam patlamış camı nasıl bantladın anlamadım?

bütün markalarda camın kırıldıysa ve pazarsa yapıcak birşey yok,ama asıl 2 saatlik cam işi için niye 1 gün bekletiyorlar onu anlamadım.

Çevrimdışı bozkurt0632

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;439482
hocam patlamış camı nasıl bantladın anlamadım?

bütün markalarda camın kırıldıysa ve pazarsa yapıcak birşey yok,ama asıl 2 saatlik cam işi için niye 1 gün bekletiyorlar onu anlamadım.
 yol yardımın söylemi şöyle; yapıştırmanın kuruması için 1 gün arabanız beklemeli.
ben and otomotive saat 14.00 te bıraktım arabayı. saat 17,30 da gidip aldım. cam tamamen dağılmamıştı bir noktada delik vardı o kısmı bantlayıp yola devam ettim.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bütün marka arabalarda durum bu pazar gününe denk geldi mi ayvayı yedin. yapıştırma işi bahanesini sigorta işlemleri için bekletmeleri. eğer servisin anlaştığı sigorta şirketlerinden birine denk gelirsen işlem kısa sürede halloluyor.