škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superB comfort TDI

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar herkese merhabalar ben kutluhan , eski bir opelci yeni skodacı olarak aranıza katılmak istedim , perşembe günü gelecek olan superb comfort TDİ araç hakkında aklıma takılanları sizlere sormak istiyorum yardımcı olursanız minnettar kalacam.

1: elegance ve ambiante modellerindeki gibi iç kapı kollarında gece aydınlatması varmı ?

2:aux girişine mp3 çalar bağlayınca cd kalitesinde ses alınabiliyor mu ? aux kablosunun kalitelisi yada kalitesizi varmı yoksa kablo kablomudur ?

3: elegance deki gibi digital hızı yol bilgisayarı gösteriyor mu ?

4: bende bolero ekran vs yok en boş mp3 çalarlı radyo teyp ama 8 hoparlör var , ses sistemi nasıl opel astrayı aratır mı ?

5: aracı hiç kullanmadan test etmeden aldık performansı nasıldır opel 1.3 cdti ye kıyasla ?

6: araçta esp yok sizce çok ihtiyaç duyulurmu esp ye

7: aracı karar verirken jetta comfort tdi ile arasında çok gidip geldim ama daha bir üst sınıf olsun diye superb i seçtim sizce doğru bir karar mı ?

cevaplarınızı sabırsızklıkla bekliyorum teşekkür ederim . . .

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
5: aracı hiç kullanmadan test etmeden aldık performansı nasıldır opel 1.3 cdti ye kıyasla ?

6: araçta esp yok sizce çok ihtiyaç duyulurmu esp ye

öncelikle hosgeldinz :)

sadece 2 sorunuza cvp vereceğim

5-opel astra 1.3ten kat kat seridir iciniz ferah olsun, 250NM tork var

6-Esp kesinlikle sart heleki böyle devasa bir arac icin, durumum olmasa gerekirse boleroyu bile iptal ettirip ESP opsiyonunu satın alırdın cünkü; bolere hayat kurtarmaz ama ESP kurtarır ;)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten arkadaşta boleroda yokmuş. Ama ESP olsa iyi olur. Virajlara onun verdiği güvenle girmek apayrı bir zevk.

Hayırlı uğurlu olsun.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
ESP keşke olsaymış diyorum.. Güzel araç Hayırlı olsun,Jetta ile kıyaslanmıycak bir araç hatta,Jettadan kat kat iyidir.

Astra 1.3 Cdti ye göre daha performanslı bir araç,Aux dan bağladığınızda alabiliceğiniz ses kalitesinde bazı etmenler vardır Örn; Kullandığınız ara kablonun kalitesi,Bağladığınız Cihazdan çaldığınız Mp3 ün ses kalitesi gibi.. Ancak yinede CD takmayla aynı kaliteyi alamazsınız.

Kazasız,belasız kullanın.. :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
AUX'tan gayet kaliteli ses alınabiliyor :ok:

2 TL'ye aldığım çift taraflı 3.5 mm kablo mis gibi  :)

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hepinize çok teşekkür ederim ,bağlayacağım cihaz sony sanırım problem olmaz ozaman  aracın ses sistemi astraya göre nasıl?  ilk iki sorumada cevap alırsam memnun olacam ,arkadaşımın elegance ında gece içten kapı kollarında yanan ışık çok hoşuma gitti eğer comfortta yoksa gerçekten üzülecem , ayrıca comfortta digital olarak hızı gösteriyormu ?     teşekkür ederim.

Çevrimdışı er6n

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kutluhan83;225130
hepinize çok teşekkür ederim ,bağlayacağım cihaz sony sanırım problem olmaz ozaman  aracın ses sistemi astraya göre nasıl?  ilk iki sorumada cevap alırsam memnun olacam ,arkadaşımın elegance ında gece içten kapı kollarında yanan ışık çok hoşuma gitti eğer comfortta yoksa gerçekten üzülecem , ayrıca comfortta digital olarak hızı gösteriyormu ?     teşekkür ederim.

digital olarak hız gösteriyor, hatta otobanda giderken yol bilgisayarından hız ayarlıyorsunuz o hızı geçince uyarı veriyor size.
aux sesi kaliteli olarak iletir, ancak sizin çalacağınız mp3lerin kaliteleri önemli 128kbs li olanlarda bariz farklar olacaktır, ancak 190kbs ve üzerinde kalite farkını anlayamassınız...

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: er6n;225186
digital olarak hız gösteriyor, hatta otobanda giderken yol bilgisayarından hız ayarlıyorsunuz o hızı geçince uyarı veriyor size.
aux sesi kaliteli olarak iletir, ancak sizin çalacağınız mp3lerin kaliteleri önemli 128kbs li olanlarda bariz farklar olacaktır, ancak 190kbs ve üzerinde kalite farkını anlayamassınız...

teşekkür ederim .