škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 TSİ almayı düşünüyorum?

onur23 · 35 · 21609

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Başarılı bir kasa, 2013'te değişmez bence ama bilmiyorum.

Değişse de Fabia I gibi bu kasa makbul de olabilir.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onur23;219304
Temmuz'a kadar beklemeyi düşünüyorum bakalım, 2-3 milyarla ölmeyiz :)

Yalnız kasa değişimi olayı harbiden kafamı kurcalamaya başladı? Bu konu hakkında başka bilgisi olan biri var mı? Eğer değişirse ne zaman değiştirilir? Forumda bununla ilgili bir mesaj da göremedim

bende senın durumundayım hocam kasa degişmez en az 3 yıl daha.bu kasa 2009 da çıktı ortalama 5-6 yıl kullanıyorlar.octavıa degişecek seneye superb e de makyaj yapılacağını duydum.

Çevrimdışı onur23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;219314
bende senın durumundayım hocam kasa degişmez en az 3 yıl daha.bu kasa 2009 da çıktı ortalama 5-6 yıl kullanıyorlar.octavıa degişecek seneye superb e de makyaj yapılacağını duydum.
Makyaj bu seneki yani temmuzda gelecek modellerde yapılmayacak yani?

Çok da umrumda değil açıkcası, kasa değişmesin de :)

Temmuz'a da baya var ama beklemeye değer diye düşünüyorum. Belki dizel için de daha uygun bir seçenek gelir hem. Çünkü 105 beygir az geldiği için dizel düşünmüyorum.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
makyajın model yılı ile alakası yok bi bakarsın önümüzdeki ay gelen araçlarda olabilir yada 2012 model aralık ayında üretilen araçlarda olur kimse bilemez ama makyaj yapılacağını duydum ne boyutta yapılır onuda bilmıyorum.keşke aracın arkasını komple degiştirseler de içime sinse:)

Çevrimdışı onur23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;219321
makyajın model yılı ile alakası yok bi bakarsın önümüzdeki ay gelen araçlarda olabilir yada 2012 model aralık ayında üretilen araçlarda olur kimse bilemez ama makyaj yapılacağını duydum ne boyutta yapılır onuda bilmıyorum.keşke aracın arkasını komple degiştirseler de içime sinse:)
Aynı düşüncedeyiz, ben yine de beğeniyorum tasarımı. Sade ve hoş :)

Makyajda fazla dokunacaklarını sanmıyorum, yine küçük rütuşlar olur sanırım.

Neyse Temmuza 3 ay kalmış :)

Çevrimdışı bugrakorkmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben kasa konusunda aynı fikirdeyim,en geç 2013 mart ayında yeni kasa duyurulur.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı bugrakorkmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2012 Temmuzda yeni SuperB geleceği kesinmi?
Yoksa varsayımmı yapıyorsunuz?..

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bugrakorkmaz;219436
2012 Temmuzda yeni SuperB geleceği kesinmi?
Yoksa varsayımmı yapıyorsunuz?..

bir varsayım tabii ki.Ortaya çıkması demek,piyasaya verilmesi demek değil ve  2014 ten önce yollarda olmaz o kesin.
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2011, 12:18:46 Gönderen: adorno »
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kasa değişmesi mümkün değil.Sadece makyaj olacak ve bu makyajla birlikte Skoda' nın yeni amblemi kullanılmaya başlanacak.Daha sonrada Octavia 3 ile amblemi perçinleyecekler ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı 27Gazi27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar  yeni üyeyim ve 2006 ve üstü octavıa almayı düşünüyorum ama hangi model alacagımı bilemiyorum hem özelikleri çok olsun hemde çok pahalı olmasın, satmak istesem sata bilecegim bir modelini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.30 bin tl+birkaç bin tl verebilecegim miktar. saygılar...

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yenı kasa superblerın resımlerı bayılerın cogunda var.trabzon bayısınde vardı babam gördum harıka bısey dedı.
2013 de pıyasada olması beklenıyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 27Gazi27;249630
selamlar yeni üyeyim ve 2006 ve üstü octavıa almayı düşünüyorum ama hangi model alacagımı bilemiyorum hem özelikleri çok olsun hemde çok pahalı olmasın, satmak istesem sata bilecegim bir modelini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.30 bin tl+birkaç bin tl verebilecegim miktar. saygılar...

Abdullah bey öncelikle foruma hoşgeldiniz.öce kendinizi tanıtırsanız iyi olur.:(
Ayrıca bu topik süperbII topiğidir.yanlış yere park yapmışsınız.
Gelelim octi konusuna.2006 üstü mpi 102 ps,fsi 115ps ve dizel 1.9 tdi var.Birde 1.4 tsi var üst modeller.en makulu 1.4 tsi var lpg şimdilik takılmıyor.elegans almazsanız clasic modelini alırsınız ama bomboş bir pakettir.ama yok elegans alacaksanız fiyat makul olsun derseniz hakan'ın tabiriylr hitler motoru olan 102 ps mpi lpg uyumludur.paranız çok rahat yater.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence söyle yapın derim ve cokta zarar etmezsiniz.2010 -2011 model 53 civarı dop dolu (koltuk ısıtma sunroff vs) bi 1.4 tsi superb alırsınız bence yeni model için acele etmeyin internette satılık 2. el baya bir superb var.kalkıp opsiyonlu superbi 66 bin tl ye bayiden alacağınıza 2010 model yaklasık 20 bin km de 50-53 civarı sunroflu koltuk ısıtma bolero ekran elegance superb almanız daha mantıklı ama karar sizin....

Çevrimdışı orcanius

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Elime geçen birkaç 2012 - 2013 superb fotosu var

« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2011, 14:59:13 Gönderen: orcanius »