škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1012024

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ızgaralar aracı aldığımda karbonfiber kaplıydı yanlardan kalkmıştı bende dayanamadım sonunda söktüm aracın karbonfiberleri aracın önceki sahibi bunları boyamaya çalışmış araç renginde hiç olmamış söktüm sen bunları toparlarsın dedim kendi kendime ve elimde bulunan boyayla giriştim sizi bilmem ama bence güzel oldu fakat boya bitmese 1 kat daha atacaktım tam pürüzsüz olacaktı resimlerde olduğundan çok daha güzel oldular

http://imgim.com/imag0488.jpg

http://imgim.com/3948incix4571304.jpg

http://imgim.com/1946incic5274135.jpg

ve vrs amblemide sonunda oldu

http://imgim.com/imag0491.jpg

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık, bence yeşil olmamış siyah veya gri deniyebilirsin :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;429709
Eline sağlık, bence yeşil olmamış siyah veya gri deniyebilirsin :)

Gökçen'e katılmamak mümkün değil..

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
Vrs logosu ve ön lip yakışmış ancak, yeşil boyama pek hoş görünmedi gözüme. Gri daha hoş olabilir, uygulamadan önce de iyice zımpara yapmak ya da boya sökücü kullanmak gerek. ;)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;429697
engin hoca güzel olmuş..lastik ölçüleri ne..

Sağolasın, 205 45 ZR16.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yorumlarıniz için teşekkürler ancak benim hoşuma gitti en azından eski halinden daha güzeller aracın içine bence güzel bi hava kattı evet fotoğraflarda kötü olduğunun farkındayim aracı deri kaplatacagim ve yeşil olacak ben keyif aldım tekrar yapsam siyah yaparım ama bulabilirsem pianoblack o zaman ancak

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Plakalık lambalarimdan iceri su giriyordu icten guzelce silikonladim.distan duy diplerinide silikonladim ayni zamanda sag kapi fitilinden su aliyordu onunda ic kismina silikon sıktim boylece 1,5 saat zaman gecirmis olduk:)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;429748
Plakalık lambalarimdan iceri su giriyordu icten guzelce silikonladim.distan duy diplerinide silikonladim ayni zamanda sag kapi fitilinden su aliyordu onunda ic kismina silikon sıktim boylece 1,5 saat zaman gecirmis olduk:)

En son çözümü uygulamışsın :D

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar rötüş boyası almaya gittim..Özel Skoda servisin yanındaydı..Skoda Servis sahibi baya muhabbet adam dı..iyi de niyetliydi...gel sana ücretsiz Check up yapayım dedi... bende yap dedim :)  aracı kaldırdı falan..altına üstüne baktı neyse...bişey yok dedi.. bakım zamanıda gelmişti zaten...bari yağını suyunu değiştirek dedim..190 tl ye yağ..yağ filtresi ve antifiriz değiştirdi...pahalı gibi geldi sanki bana..ama olan oldu.. yağ castrol 5-30..antifiriz de castrol kırmızı..10 tl de 100 gr boya aldım..nasıl uygulayacağımı bilmiyorum..biraz araştırım onuda uyguluycam inş...yani 200 tl gitti...:) aracı 20 ye satsam yine zarardayım...bu nedir yaa..:)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Olsun sonuçta bakım yaptırmışsınız. İşçilikden almışlardır çoğunu. Rütuş kalemleri var onlardan alın temiz boyada titizce uygulayın :)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste 190 tl ye yag degisimi icin bence kotu rakkam degil...:)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;429908
Olsun sonuçta bakım yaptırmışsınız. İşçilikden almışlardır çoğunu. Rütuş kalemleri var onlardan alın temiz boyada titizce uygulayın :)

rötüş kalemi derken şu renksiz şeyleri mi kasteddin yoksa aldığım boyayı sürmek için farklı bişey mi.. kendi kodun da boya aldım.. bide ince boya fırçası..onu sürücem...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya sulu boya fırçası bile olur rütuş kalemi dediğim kürdan gibi bişey ucunda pamuk var :) Gerek yok zaten en ince sulu boya fırçası işinizi görür