škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15.000 Bin Bakıma Sokuyorum Aracı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;595730
Ben de 8kasım a randevu aldım, 15bin bakimi için Kayseri incar Otodan, 565 tl diyorlar. Aracım1.4 active . İsin kötüsü 10 15 gün sonra bakim kampanyaları başlar, %20 indirim oluyor genelde ama yıl dolduğu için (gerçi km de doldu aracın) mecburen yaptiracagiz.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen kardeşim indirimler başlar artık biz faydalanamayız

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;595702
4 binde niye bakıma sokuyorsun yanlış mı anladım

Sizin adınıza sevindim güle güle kullanın araçınızı

Tesekkur ederim sizde ins

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 15bin bakımına gidip geldim ve 530 tl ödedim. Standart 565tl imiş. 1.4 active için, başka şehirden geliyorum, surda 1 ay sonra servis  kampanyaları baslar zaten dedim. Ordaki görevli bayan, servis zamanı gelince 3000km ya da 3 ay gibi bir zamanın gecebilecegini söyledi, dedim bilsem 1 ay sonra gelirdim. [emoji1]  Kayseri  İncar oto idi. Birde bakım anında mi yaptılar bilmiyorum direksiyonda küçük bir çizik oluşmuş, pütür pütür 3cm kadar, aracı bırakmadan önce böyle birşey yoktu , yola çıktıktan sonra fark ettim geri de dönmedim ama simdi gözüm ve elim sürekli o cizigin olduğu yerde.

« Son Düzenleme: 09 Kasım 2016, 18:20:34 Gönderen: promethe »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;596273
Ben 15bin bakımına gidip geldim ve 530 tl ödedim. Standart 565tl imiş. 1.4 active için, başka şehirden geliyorum, surda 1 ay sonra servis  kampanyaları baslar zaten dedim. Ordaki görevli bayan, servis zamanı gelince 3000km ya da 3 ay gibi bir zamanın gecebilecegini söyledi, dedim bilsem 1 ay sonra gelirdim. [emoji1]  Kayseri  İncar oto idi. Birde bakım anında mi yaptılar bilmiyorum direksiyonda küçük bir çizik oluşmuş, pütür pütür 3cm kadar, aracı bırakmadan önce böyle birşey yoktu , yola çıktıktan sonra fark ettim geri de dönmedim ama simdi gözüm ve elim sürekli o cizigin olduğu yerde.

Bak şimdi işgillendim inşaALLAH bizimkinde birşey çıkmaz , bazen kötü personele denk geliyorsun başını ağrıtıyor geçmiş olsun size , bana da 16.500 km kadar sıkıntı olmaz dedi servis zaten benim araç 15.000 çoktan geçti şimdi 15.600 km filan 16.000 olur Cuma gününe kadar kısmet artık indirimi kaçırıyoruz

Bu ara indirimler 1 Aralıkta başlıyormuş benim araç o zamana kadar 20.000 km olur  dayanamaz :) mecburi öpüleceğiz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostlar Bakıma girdik Yüncülerde yaptık 555₺ tuttu gayet ilgi alaka çok güzeldi , kafamıza takılan soru artık dizel araçlar 20.000 km de bir bakım mı oluyor servise sormayı unuttuk ama başka Alfa remou 20.000 km de bir bakım oluyor muş fikriniz var mu

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;596735
Dostlar Bakıma girdik Yüncülerde yaptık 555₺ tuttu gayet ilgi alaka çok güzeldi , kafamıza takılan soru artık dizel araçlar 20.000 km de bir bakım mı oluyor servise sormayı unuttuk ama başka Alfa remou 20.000 km de bir bakım oluyor muş fikriniz var mu

araç bakım km leri araçdan, araca ve ülkeden, ülkeye  farkeder.toyotam 10 000 di mersedesim 20 000,skodam 15 000 :)aynı araçların başka ülke km leri nerdeyse 2 katı.km bakımları kolay kolay değişmez yeni motorlar çıktıkca değişir sadece :)