škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Neredesin?

hiko · 215 · 75788

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun.

ALLAH Acil Şifalar Versin.
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun..

Bende bu 2 aylık dönemde offline olmaya çalışıyorum derslere ağarlık verdim pc mi kaldırdım bakalım hayırlı olucak inşallah :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaw arkadaşlar hakan kayıp şu sırlar başına bişimi geldi yoksa kızdığı biri varda onumu protesto ediyor,yoksa başına bişimi geldi özledim hakan'ı.neredeysen çık ortaya hakan sensiz olmuyor bu forum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;200552
yaw arkadaşlar hakan kayıp şu sırlar başına bişimi geldi yoksa kızdığı biri varda onumu protesto ediyor,yoksa başına bişimi geldi özledim hakan'ı.neredeysen çık ortaya hakan sensiz olmuyor bu forum.
Aynen hocam :+1::+1::ok::ok:
Zaten şuan dinlediğiniz melodi başlıklı konudada Hakan'ıma gelsin dedim o yüzden :)

En son gitmeden önce bir mesaj yazmıştı bir konuya ama hatırlamıyorum.Ama misafir olarak geliyorsa ve bizi görüyorsa girsin artık foruma :):ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;200553
Aynen hocam :+1::+1::ok::ok:
Zaten şuan dinlediğiniz melodi başlıklı konudada Hakan'ıma gelsin dedim o yüzden :)

En son gitmeden önce bir mesaj yazmıştı bir konuya ama hatırlamıyorum.Ama misafir olarak geliyorsa ve bizi görüyorsa girsin artık foruma :):ok:
hakan birisine kızdı ama kime kızdı hatırlıyamıyorum sanıyorum süperb mi passat mı diye bir topikti.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;200554
hakan birisine kızdı ama kime kızdı hatırlıyamıyorum sanıyorum süperb mi passat mı diye bir topikti.
Valla en son yazdığı mesajda detailing den bahsediyodu bilemiyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mesele superb felan değildi..

Alıntı yapılan: hakanerdogan;199026
Sevgili Can, belirtmek isterim ki çoluk çocuk lafım asla ve kat'a spesifik olarak sana değil, bu konuda patladım biraz, sende haklı olarak şeyaptın, anladım ben seni, seni asla kırmak istemedim, özürlük bişi yok geç o işi, benim ki genel bi yakarış.

Saçma sapan konular aldı başını gidiyor, zike çalacak ufgu olmayan ottan boktan şeyler, forum kendini tekrar etmeye başladı. Sardı başa döndü. İşin içine rant girdi.

Çok acayip şeyler okuyorum hiç beklemediğim kişilerden, arabamın benzini bitti dese vatandaş, ordan hemen yazılıyor, zabidi zibidi zop numaradan hemen şurayı aramalısın ve oraya gitmelisin.

Yahu adam zaten görüyodur benim kanaatim dört ayaklı öküz değil ya. Zaten oraya gitmemek için vardı bu forum ama oralara buralara yol oldu. Beni ciddi bozuyor.

Forumun sahibi sanırım Ahmet abi idi (real81) hani görmüyom yok, çok severdim. Yusuf astsubayım yok. Çok zaman geçirdik Ankara'da. Gitti olum adamlar hep, işlerine geliyor gelmiyor bilmiyorum ama zevk almadıkları bariz.

Beytullah abi vardı, dünyalar iyisi bir adam. Hani nerde? Çok yardımcı olurdu bana öğrenciyim diye, arabamı alır iş yerine koyardı beni Düzce'den itibaren kendi götürürdü.

Erhan Abi gibi adamı sildiler hacı, ulan o kadar yedik içtik, o ortamda forumun kırmızılılarıda vardı, hee sert adamdı, pis konuşurdu ama doğru konuşurdu, çok tatlı kavga ederdi ayrı mesele.

Oturup mangal yemişiz adamla eti pişirmiş, amaaan uymadı kurala sil canım, naptı la adam? Basit bi kavgaydı o da senleydi sanırım. Zaten forumun çıkar amaçlarına hitap etmiyor, bidona sıçıp bu çok üstün bi cila desem atlayıp almıyor, nolacaktı ki?

Güzeldi hoştu başlarda, bende seviyodum cila işlerini, detailingworld'den konular geldi taşındı edildi, Türk insanının hevesi keşfedildi, amaç paylaşmaktı şuydu buydu. Ama işin rengi değişti.

Saftirik bi kitle toplandı, aradan çakallar yurt dışından mal getirip kitleye gömeledi.

Benim arabamda kuş boku yanığı var. O zaman 123 pasta çekecen, hoop eleman konuyu açtı 123 lazım, birinden onu aldı. (genelde tedarikçiler sabit tiplerdi, güzelde paralar döndü, şurada ki alış veriş vergilendirilse dış açık kapanırdı)

Sırf konu okuyucu bilgi çalıcı tiplemeler türedi, bi buluşak desen desen katılmak adamın aklına gelmez öle kişiler, bilgi hırsızları çoğaldı. İşi öğrenen para kazandı araba uygulamaları yaptı forum üzerinden. Anlayacağın çoktan değişti her şey :)

Eskiden daha sık buluşma tertiplenirdi yönetim tarafından, ama yeme içme muhabbet temalıydı, şimdi satıcıların dükkanlarında yapılıyor. İlginç.

Sözün özü ben zevk almıyom artık. Kimse bizi zorla getirmedi nihayetinde, koca kolonide bir kaç karıncanın eksikliğide fazlalığıda düzeni bozmaz. ;)

Hepsi kendi görüşüm, silinebilir veya kalır saygım sonsuz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakan haala kayıp kimbilir bizi belkide dışardan izliyordur,son zamanlarda kalitenin düştüğünden bahsetmişti kendileri.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hikmet Abi geçmiş olsun, bahara bir buluşma ayarlar, görüşürüz umarım.
Bu arada Hakan'dan hakikaten ses yok?..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben buradayım,
Geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize tek, tek teşekkür edrim.
Pazartesi günü operasyon başarılı bir şekilde atlatıldı, çarşamba sabahı eve geldik, genel durumu oldukça iyi ameliyat  sonrası narkoz kalıntıları atmaya çalışıyoruz,,, ters bir durum yok, haftaya iyice iyileşir.
Ancak hepinize söylüyorum,,, eşlerinize iyi bakın...biribirinizin kıymetini bilin ,, ufak tefek için canınızı sıkmayın,,, yokluğunda anlıyorsununuz,,, herşeyden önemlisi sağlığınıza dikkat edin,,, sonra arabanıza bakın... tamam mı?????

Hakan sen de gel artık seni çok seviyoruz,,,
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Gearbox

• Ziyaretçi
tekrar geçmiş olsun :) eşinizin iyi olduğuna sevindim :)

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;202881
Arkadaşlar ben buradayım,
Geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize tek, tek teşekkür edrim.
Pazartesi günü operasyon başarılı bir şekilde atlatıldı, çarşamba sabahı eve geldik, genel durumu oldukça iyi ameliyat sonrası narkoz kalıntıları atmaya çalışıyoruz,,, ters bir durum yok, haftaya iyice iyileşir.
Ancak hepinize söylüyorum,,, eşlerinize iyi bakın...biribirinizin kıymetini bilin ,, ufak tefek için canınızı sıkmayın,,, yokluğunda anlıyorsununuz,,, herşeyden önemlisi sağlığınıza dikkat edin,,, sonra arabanıza bakın... tamam mı?????

Hakan sen de gel artık seni çok seviyoruz,,,
Eşiniz için geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.Önce sağlık sonra detaylıng:ok::+1:gerisi teferruat.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende buralardayım. bu aralar forumdan uzağım biraz okul yoğun gidiyor. hakan arkadaşın (yaşını tam kestirememekle büyüğümse affola) forumdan uzaklaşmasını buradan duydum üzüldüm açıkçası. hikmet abi geçmiş olsun .. efe asker kim kuzen fln mı? durum vaziyet bu şekil şuan evdeyim yeni sipariş ettiğim bilgisayarımın kargosunu bekliyorum. pek yazamasamda forumu devamlı okumaktayım. herkese keyifli forumlar..
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri