škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 rapid e multimedya taktiran?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jokeriz27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba
2016 rapid icin avgo marka 2. El multimedya cihaz aldim ama soketler olmadi.cihaz 2015 model rapid'ten söküldu ama 2016 modeline uymadi .elektonikci bu soketten hiç gormedim dedi geri iade ettim.2016 rapide multimedya taktiran oldumu bu konuda yardimci olurmusunuz.tesekkurler

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence bolero çok güzel çalışıyor, illa video istiyorsanız tableti bluetooth tan baplayıp çalmak hem daha kaliteli ses verecektir hem de daha ucuza gelir. Güzel bir tablet tutucuyla harika olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Jokeriz27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
harici bi cihaz kalabalıgı istemiyorum.stabil aracın fonksiyonlarını bozmayan bi multimedya tavsiyesi istiyorum
andoid vs farketmez

Çevrimdışı Jokeriz27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yardiminiz icin tesekkurler guzel bi sistem lakin bu sistem sanirim bolero'lara yapiliyor.benim arac 2016 olmasina ragmen swiming ekran  buna yapilacagini sanmiyorum yapsalar bile swiming ekrani kucuk tatmin etmez die dusunuyorum

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trakia;598232
Sanırım aradığınız ürün bu

https://www.youtube.com/watch?v=VwInN9vI1j0

1.500tl'ye yapıyor burası.Toplu olarak fiyat alırsak belki çok daha ucuza mal edilebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-orjinal-android-navigasyon-dvd-tv-usb-hd-kamera-interface-353411558/detay

Toplu olarak uygun fiyata yaptıracaksak bende varım. Aracım Skoda Rapid SB 2016. Ekranım Bolero.

Çevrimdışı Jokeriz27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
?????
2016 rapid icin avgo marka 2. El multimedya cihaz aldim ama soketler olmadi.cihaz 2015 model rapid'ten söküldu ama 2016 modeline uymadi .elektonikci bu soketten hiç gormedim dedi geri iade ettim.2016 rapide multimedya taktiran oldumu bu konuda yardimci olurmusunuz.tesekkurler

Çevrimdışı armaekol

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bende 2015 rapid var 2 dın 7 inç teyip aldım fakat teyip kapağı lazım yaptıran varmı